Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3215 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Davetsiz misafir im var Bilginiz lazim.

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye turks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    5 mesaja 10 teşekkür aldı

Davetsiz misafir im var Bilginiz lazim.

Arkadaşlar selamlar benim bir problem im var . Bilmiyorum kimsenin başına gelmiş midir.ama bir bileniniz varsa yardım istiyorum.problemim su.yan komşum sosyaldan yaşıyan biri arada görüşüyorduk.birgun dediki bana ödedikleri taschen geld i kestiler bende acıdım .sorun değil ben zaten yalnız yaşıyorum . Gelirsin ben ne yersem sende yersin dedim . Bu böyle bir sene sürdü. Bir gün stadtan geldiler . Bütün eşyalarını bir arabaya koydular .evinde kilidini değiştirdiler. Sokağa attılar iki kolisi bir kaç parça esyasiyla.megersem bu alti aydirda kira da odemiyormus. Bende acıdım .gel bir kaç gün bende kal. Gider duzeltirsin herşeyi dedim.iylikten maraz doğar derler ya şimdide evden gitmiyor . Bütün gün evde yiyip içip yatıyor. Ne dediysem umru değil. Hiç bir yerdede anmeldinli değil. Bu kişiyi evimden nasıl çıkarabilirim. Ne yapabilirim .lütfen bir akıl verin .nereye gidip başvurun.
    .
    Konu Memoli1976x tarafından (06 Temmuz 2018 Saat 19:56 ) değiştirilmiştir.

2. turks üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)