Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2605 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ebay dan yanlis gönderilen ürün

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    702
    169 mesaja 299 teşekkür aldı
    Alıntı COOLBOY__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam alaykum arkadaslar ,ebay den eloktro herd set aldim ,ve bunu iki ay sonra bagladim üzerindeki ocagi yanlis göndermisler baglayamadik siemens den techniker geldi ocak yanlis dedi , satici kabul etmiyo iki ay gecmis diye , paypali aradim parayi geriye cektik simdi satici parasini istiyor bende yanlis gönderilmis icin ödeme yapamiyacagimi avukata gidecegimi söledim bu konuda tacrübesi olan arkadaslar bilgi verebilir mi saygilar !!!
    Kardes gecmis olsun ama, bak kendin diyorsun üzerinden 2 ay gecmis yani sen kendini o saticinin yerine koy hic bi kanunda alinan mal 2 ay sonra geri verilir diye ben ne okudum ne duydum maksimum 1 aydir ürünün veri verilmesi. Simdi diger taraftan saticiyla kibar bi sekilde durumu acik acik konusup saticinin insafina kalsaydin adamda iyi niyetli biri olsaydi ne bilim düsük bi miktar kesintiyle mali göndemeyi vss teklif ederdin ama bu sartlarda avukata gitsende bence bisey degismez.

2. SesSizliK üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)