Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2606 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 41 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Schwerbehinderten Prozente icin bilgi gerek , 50% geldi az fazlasi icin ne gerek??

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye Acemibiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya - München
    Ettiği Teşekkür
    125
    80 mesaja 147 teşekkür aldı
    Söyle 10 yil kadar önce Jugentamt ile sorunum oldu icerigine deginmek istemiyorum, hatirlamak dahi istemiyorum cok kötü günlerdi, Polis zoruyla götürdüler 1 hafta geschlossene Bereich'da yattim.O günlerin belkide hala travmasini yasiyorum!! Simdi Widerspruchta O hastanede yattigim Doktorun verdigi diagnoseyide bulup icine ekledim.Ve ayreten insanlarla gercekten iletirim kurmakta son zamanlarda zorlaniyorum.Inan bos zamanlarimda disari dahi cikmiyorum cünkü bela gelip beni buluyor.

Wirbelseule entzündüng icinde 2009 yilndan beri agrilarim var.Yemedigim Iyne kalmadi.Doktora gidiyorum basta Doktorlar Film cektiriyor bakiyor, ooo starke entzündüng var diyor, hemen su iyneyi yapalim bu iyneyi yapalim diyorlar.Tamam yaptiriyorum inan büyük iyneler yedim belden, sonra bir yarari olmuyor..
    Sonra Doktora haydi benim agrim gecmedi bana GdB almak icin yardimci olun dedigimde inan iyi bir Diagnose yazmiyorlar.Hemen umursamaz oluyorlar.Ben Doktorlarin Krankenkasseden iyne vurararak para aldiklari bir kobay gibi oldum.

Bu sekilde 5-6 Doktor gezdim hepside iyneyi vurdu sonra bir faydalari olmadi.
    Son Wirbelseule uzmani bana Khtatete(Schmertzen threapi) uyguladi Hastanede 3 Gün kaldim.Vurdugu iynenin bir faydasi olmadi.3 Gün boyounca belimdeki Hortum ile gezindim hastanede, ordan ilac uyguladirlar.Adama Ben Belden dolayi verschlechten yapmak istiyorum dedim, adam bana yapabilecegi birsey olmadigini söyledi.Madem öyle o iyneyi neden vuruyorusun o zaman?? Bunlarida simdiki Widersprucha ekledim ve Doktorlarin ad ve adreslerini verip Kacar iyne yaptiklarinida belirttim.
    Bakalim bu widerspruch ise yarayacak mi?

Evet TR'ye dönmek istiyorum cünkü burada yasamak bana cok zor geliyor artik.
    Is yerinden cikis alip, o cikis parasiyla birseyler yapmayi planliyorum TR'de.

Nasip bakalim ne olacak??
    Konu Acemibiri tarafından (27 Temmuz 2018 Saat 13:27 ) değiştirilmiştir.

2. Acemibiri üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)