Bu firsati kacirma. Millet aylarca sira bekliyor tagesklinike gitmek icin. Simdiden sana diyebilirim bu tedavi yöntemi sana cok iyi gelecek. tabi sen bunu isteyerek yaparsan. yok bana göre degil istemiyorum dersen hicbir faydasini görmezsin.

Ben kendim gittim ve 4 hafta kaldim. Son günü keske 4 hafta daha kalsaydim dedim kendi kendime. Malesef uzatma geregini doktorlar bende görmedi. Bu tagesklinikte gördügüm tedaviler sayesinde azda olsa kendime geldim. hayata görüs acim degisti ve hayatin sundugu güzellikleri tekrardan tatmaya basladim. orada gruppengesprächlerden haric, spor aktivetesi, günübirlik gezmeler, her öglen yemegini kendin ve grubun ile birlikte pisirme, servis yapma ve geri toplama aktivetesi, kitap okuma ve grub oyunlari icin ayrilan Zaman ve buna benzer türlü türlü degisik imkanlar var.

uzun lafin kisasi, bu tedavi imkanini iyi kullan. herkesin eline gecmez. icindeki bilmedigin positif cevherler ortaya cikacak ve kendi kendine "ya daha önce ben niye bunlari yapmadim veya bilmedim" sorusunu soracaksin. gerci her insan icin ayri bir sonuc ortaya cikar sonunda, ben sana kendimden örnek verdim. insallah sende ordan kendini iyi hissederek ayrilirsin.