arkadaslar öncelikle merhaba;
ben firma ewinde oturuyorum ve ortak bahcemiz var balkonun altinda büyükcene kullanabilmek icin , cocuklar cikip oynuyor vakit geciriyor ve bahcedende cok memnunuz ama gel gelelim firma ewinde oturmayan ve karsi privat binada oturan bir bayan 2 büyük köpegini dewamli bizim kapinin önünden gecip arka bahceye dolanip köpeklerini kücük ve büyük tuwaletini yaptiriyor ve hic temizlemiyor !!! defalarca kez uyardik köpek yeri degil ileride park var köpek platzda var oraya git diye ama hic kadinin agzindan tek kelime cikmiyo ve hatta cogu kez tasmalarini cikartip saliyor sahipsizcene köpekler cirit atiyor ikiside , ben bu olayi firmaya dedim ama cokda ilgilenmediler acaba ben bu olayi kime nasil sikayet edebilirim , sonucda köpek pisligi , cocuklarim cikip basiyoo yada düstügünde eli üstü basi kopek pisliği oluyor cok afedersiniz ama , almancamda cok yok acaba bana yardimci olurmusunuz , telefon acip polisemi demem gerek yada ordnungsamt email atsam olurmu ilgilenirlermi yada tel acsam yardimci olursaniz cok sewinirim , yaz geliyor ve cocuklar bahceden cikmazlar artik bu olaya benim cözüm bulmam gerek , simdiden cok tesekkürler...