Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2615 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 38 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 18 yasında birinin arada bir dısarı cıkmadını engellemek

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye Serseri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    180
    34 mesaja 49 teşekkür aldı
    Tamamda kız arkadasım ile bu yüzden aramiz acılıyor , neden kızıp bırsey demiyorsun diyor . Verdigim cevap benım öz cocugum degıl yapa bilecegım arkadasca insanca tatlı dile konusmak , ama gördüm kadar bu kızın bir kulagından gırıp dıger taraftan cıkıyor. Gecenlerde tv bir programda gördüm adam sevgilisinin cocugunu eve kitlemisti dısarı cıkmasın diye cocuk polis cagırdı ve polis adamı alıp götürdü ve sonradan adama 2 yıl hapis cezası verıldi , bu durumu kız arkadasıma anlatıyom ama ınanmıyor, dıyelimki bu kıza dısarı cıkma yasagı verdım ve kız polis cagırdı , sonuc ne olabılır acaba

Alıntı keno Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burdaki yaziyi okumanu tavsiye ederim http://www.bizimelbistan.com/yazar.asp?yaziID=15152
    Kizla bence vakit gecirmeye calisin disari cikin gezin tozun yemek yemeye gidin
    Evde oyun konsolu alabilirsin beraber vakit gecirmek icin bir seyler yapin
    Ev ortamini Aile ortamini sevdirmeye calisin
    Allah yardimcin olsun
    Usta bunların cogunu yaptık yüzmeye . Paten kaymaya . Eglence merkezıne alıs verise yemege , sinemaya . Ayıptır söylemesi 3-4 yılda 30-35000€ harcadım . Cocuklar kendi aralarında bile cekısme var bır bırlerınden nefret ediyorlar 3ğnü bir araya getirip bir yere gudene kadar göbegim catlıyor ,
    --------
    Kız erkeklere düskün söylemeye utanıyom 15 yasından 18 yasına kadar saya bildigin 9 erkek sevilisi oldu , bilmedigimde dahada vardır . Babasıda pek ilgisiz cocuklara , baba görevini ben yapmaya calısıyom ama yetmiyor , gercek babaları kumardan kahveden cıkmıyor , arada bır tel acıp hal hatır sorar hepsı bu 8 yıldır burdayım bugüne kadar 6-7 sefer alıp cocuklarla bır saat gecırıp getırıyor eve , adam bize 2-3 km uzak . Gece kahvede gündüz uykuda
    Konu Memoli1976x tarafından (23 Mart 2017 Saat 01:46 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)