Merhaba arkadaslar,

21.2.17 tarihinde
http://www.ebay.de/itm/Professional-...X:DERP:DE:1123
buadresten tv box aldim 3 günde geldi acip kurdum hdmi kabli girisinde problem yapiyordu görüntu gidip geliyor uzun lafin kisasi bozuk ebay üzeinden arizayi bildirdim resimli
olarak ben bunu burdan aldim emai ler ingilizce gelmeye basladi alman kolu merkez diye biyere satti onlarlada resimli aciklamali email alisverisi yaptik en son bana 15 euro
teklif ettiler tamir icin defalarce yazismama ragmen hep oyalamaca dun ebay a tekrar yazdi ebay bugun beni hakli bulup parami paypala gelmesini saglamis.konuyu kapatmis
buraya kadar tamam ama simdi bana saticidan email geldi mali gönder diye gelen mail asagiya kopyaliyorum ben birsey anlamadi tekrar meil yazdim buraya gidemem diye

Please do not worry, you can return the item to our this address:

M.B.B.logistics sp z o.o
Schubert Straße 65
15234 Frankfurt/oder Germany

Please mark """"""""YKS+ 102795"""""""" on the package. and tell us the tracking NO for returns

When we receive the item, we will refund you without any delay.

Best regards,

internetten baktim hic birsey anlamadim bu adrese bu numaraylami benim göndermemmi lazim yoksa bu adrestenmi göndermem lazim almanlar ückagitci logistik firma diyor
berline 120 kilometre bunlar devammi gönderiyor ben bunu artikel ort olarak frankfurt yaziyordu yazdim daha cevap gelmedi bu bir tirikmidir yorumlarinizi fikirlerinizi bekliyorum

bu adresemi postalamam lazim bunlarda devammi gönderiyorlar?