Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2589 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hayatimin siiri.

Üye
    Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    2,163
    26 mesaja 202 teşekkür aldı

Hayatimin siiri.

Arkadaslar insan vardir aski tadmis eger herseyi birdaha yasasaydim yine ayni seyleri yasmak isterdim,
    cünkü aski tatdim...............................

Sevenlerin acisini dile getirmek kolay degil,
    iste bende birzamanlar delicesine sevmistim,
    sevmektende bir öte duyguyudu sanki tapmakdi belkide sonu ne oldu kim oldu bakin anlatayim

bir sevgi sarmisti yüregimi kalbimin en derin yerinde,
    hani ayaklar tutmaz duygularin en sefasinda, hani damla gelse gözünden o bile kiskanirdi bu sevgiyi
    gözünde sevgi sevdigin iyi gelirdi yaninda bile olsaydi huzur verirdi görmezdin etdigi yanlislari
    duymazdin söyledigi yalanlari bilemezdin askinin sevignin sonunu ama ne oldu hüsran oldu kalbden cikti ama izi kaldi
    yüregimden gururumu aldi benligimi caldi geri vermedi hayellerimi umutlarimi sevgimi degil beni maf etti arkasina
    bile bakmadan, anlamak istemedi en önemlisi anlatmak istemedi, beni birakti hüznümle bas basa
    birakti ellere birakti bos düsüncelere oysa biz deyilmiydik mutlugu mutsuzlugu paylasan oysa sen
    deyilmiydin beni sözde seven
    oysa sen deyilmiyidin bana söz veren oysa sen deyilmiyidin benim icin sadece sen varsin diyen
    bütün sözler bir anda unutuldu, unutuldu bir an yasanan sevincler umutlar hayaller
    sevgi icin cok savastim cok ayagina gittim, ama gidisim sonum olacakmis bunu anlayamamisim
    artik mazi oldu yasananlar artik siir oldu yapilanlar artik temiz sevgi oldu camur pisligi artik ne sevgi ne
    saygi ne özlem kaldi
    artik aklim basima geldi siz siz olun sevdiginiz sevgiyi hak ediyorsa
    degerini bilin, en yüce sevgi karsilikli olan sevgidir anladimki sevgi bile karsilikliymis
    ben yasadim gördüm allah benim yasadiklarmi kimseye yasatmassin
    sevgi icin isinden, sagligimdan, hayat sevincinden oldum bir aralar simdi yazabiliyorum yeniden sevincimi
    insanligimi hasta kalbimi hasta beynimi utanmiyorum yasadiklarimdan, nefret duymuyorum yaptiklarindan yasanacak
    seyler yasanir basliycaksa baslar bitecekse biter ama insanlik kalmasi lazim
    eger insanlik degerlerimizide kayip edersek iste ozaman fayda etmez ne yasadigimiz hayat nede yeni bir sevgi !!!

2. 3 kişi bitirim27 üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    ∞ Saygiyla Aniyoruz ∞ TipiTip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    440
    1,797 mesaja 5,088 teşekkür aldı
    Usta bu siirden ziyade

Hikaye. Olmus gibi

Üye
    Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    2,163
    26 mesaja 202 teşekkür aldı
    hikayede olsa yasanmis birsey..................

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)