Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2640 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yurtdisi Borclanmasini Finanzamt Sonderausgaben( Vorsorgeleistungen) olarak kabul etmedi

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Merhaba arkadaslar,
    Benim Steuerberater ödemis oldugum borclanmayi kabul olmaz dedi. Zaten benim Vorsorgeaufqendungen ziyadesi ile doldugunu söyledi. Dogrumudur?

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye aqua05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    113
    46 mesaja 67 teşekkür aldı
    Alıntı Saim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar,
    Benim Steuerberater ödemis oldugum borclanmayi kabul olmaz dedi. Zaten benim Vorsorgeaufqendungen ziyadesi ile doldugunu söyledi. Dogrumudur?
    Nasil Kabul olmaz arkadasim .Buradaki arkadaslardan Allah razi olsun Benim Steuerberater tercüme bile yaptirmadan yazdi.14bin Küsür Euro yatirdim hanim Icin 3600 günden 2016 da 29.11.2017 doldurdum.dün Steuerberaterin heaspladigi gibi 3500 Euro geldi.2015 de Ben Borclu cikmistim finantzamta.Yani 14700 Euro emekli Icin yatirdigim paranin 3500 ü Geri geldi.

Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,280 teşekkür aldı
    Alıntı aqua05 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasil Kabul olmaz arkadasim .Buradaki arkadaslardan Allah razi olsun Benim Steuerberater tercüme bile yaptirmadan yazdi.14bin Küsür Euro yatirdim hanim Icin 3600 günden 2016 da 29.11.2017 doldurdum.dün Steuerberaterin heaspladigi gibi 3500 Euro geldi.2015 de Ben Borclu cikmistim finantzamta.Yani 14700 Euro emekli Icin yatirdigim paranin 3500 ü Geri geldi.
    Alıntı Saim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar,
    Steuerberaterin dedigi dogrudur. Kabul olmaz derken, temelinde kabul olur demek istemis, ancak vergiden düsebilecegin bir üst sinir var. Senin gelirin anlasilan baya dolgun oldugu icin, zaten üst sinira dayanmis olabiliyorsun.

5. Birbey 3.0 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)