Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2651 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: antrenörlük yapmak

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye Osmanbey34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    497
    257 mesaja 380 teşekkür aldı
    merhaba maltepeli54,

simdiki antrönör 7 sene takimi egiti antrönörlük yapti. ve senin tavsiye etdigin gibi herkezi oynati. Ayleler hep memnundu. Her oyuncuyu oynatdigi icin de hemen hemen cogu maci biz kaybettik. Cocuk larin ailelerini yazdigin gibi antröner hep dialog kuruyor konusuyor vs...iki üc aile bizim takimdan gitti ama sonra geri döndü. Diger takimlar daha baska egitim görüyor bizim icin herzaman cocuklar eylensin top oynasin ....önemli olan bunlardi....

Simdi ama Takimin antrönörü de club den biraz baski " DRUCK" aliyor gibi geliyor. Onun icin antrönör Takimi tekrar iki ye bölmek istiyor. Ben yada baska birisi antrönörlük yapmak istememek istersek o zaman diger coguklar sürekli top oynuyamicak onun icin ben antrönörlük yapmaya karar verdim. Ama suan tam kritik bir zaman .... cünkü " Leistung " dogru gidiyoruz E- JUGEND. Club ok verir ise antrönörlük yapmak istiyorum. Diger arkadas benim ile antrönörlük yapmak isteyen o vazgececek gibi görünüyor. Antrönörlüge baslamadan problem ler basliyor . Insanlarla urasmasi zor

Bu arada ben Mönchengladbach da kaliyorum yine de yardim icin tesekür ederim.
    Konu Osmanbey34 tarafından (03 Mart 2017 Saat 16:14 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)