Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2671 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Iphone ve PS4 satım, para sahte çıktı

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye akbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Frankfurt
    Ettiği Teşekkür
    834
    262 mesaja 544 teşekkür aldı
    Alıntı Cengiz Bond Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    polis öbür kisinin elinde daha fazla sahte para bulursa anlasilir nerden geldigi.
    Almanyada Polis durduk yere kimsenin evini arayamaz.
    benim bahcemi soydular,rasenmäherimi caldilar, Ben hirsizi kendim buldum,rasenmäherim adamin arabasindaydi, hemen polise gittim, baskin yapsin diye, Polis benden sahit istedi,adam bahcemi soyarken gören varmi dedi, yoksa adama mektup yazarmis polis,hakkinda söyle bir iddia var diye.
    arkadasimiz tabiiki polise gitsin, esiyle durumu anlatsin, benim tahminim birsey cikmayacagi

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    332
    252 mesaja 367 teşekkür aldı
    Alıntı akbaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Almanyada Polis durduk yere kimsenin evini arayamaz.
    benim bahcemi soydular,rasenmäherimi caldilar, Ben hirsizi kendim buldum,rasenmäherim adamin arabasindaydi, hemen polise gittim, baskin yapsin diye, Polis benden sahit istedi,adam bahcemi soyarken gören varmi dedi, yoksa adama mektup yazarmis polis,hakkinda söyle bir iddia var diye.
    arkadasimiz tabiiki polise gitsin, esiyle durumu anlatsin, benim tahminim birsey cikmayacagi
    kimse kimsenin evini basmiyor. polis herifin üstünü arayabilir. 7 sene önce arkadasin basina geldi, araba satmisti, arabayi alan kisiyi polis bulup üstünü aramis ve üstünde daha bir deste elli eurolar varmis. boarddaki insanlarin cogu gibi kafadan atmiyorumm.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)