Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2623 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Jdownloader i nasil kullanimi! Share-Linkz

Tecrübeli Üye oLgu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    175
    258 mesaja 3,898 teşekkür aldı

Jdownloader i nasil kullanimi! Share-Linkz

Merhaba Arkadaslar, bir cok konumda indirme konusunda problem yasayan arkadaslarim icin ufak bir aciklama konusu hazirladim

genelde sunumlarim Share-Linkz sayfasina atiyorum linklerimizi korumak icin.

bu siteye ulastiginizda eger pop up blockerniz yoksa reklamlar havada ucusuyor olacaktir.

JDOWNLOADER - burdan indir

Jdownloaderinizi kurduktan sonra account ayarlarinizi yapmaniz gerekcektir bu da hemen hemen her account ile uyumludur

örnegin: uploded.net, turbobit, share-online vs...

Bu sekilde accountunuzu ayarladiktan sonra sira linklerie geliyor herhangi bi konunun icerigini share-linkz.biz den indirirken bu Relink te olabilir.

öncelikle catcpa ve password varsa onlari asmaniz gerekiyor

burada oldugu gibi - I 19 u bulup üzerine tikliyorsunuz

Sonra diger sayfaya yani linklerin bulundugu kisma ulasiyoruz.

Jdownloader inizin acik olmasi isleminizi hizlandiracaktir.

kirmizi ok ile isaretledigim container i cekip calistirmaniz bütün linklerin Jdownloader in icine atilmasini saglayacaktir.

linklerimiz bu sekilde atildiktan sonra tek yapmamiz gereken play tusuna basip arkamiza yaslanmak olacaktir.

Download dosyasinin nereye cekilmesini istiyorsaniz ayarlardan Ordner i ayarlayabilirsiniz.
    Ayrica programin icinde otomatik download edilmis rarlari otomatik olarak acma secenegini aktif veya pasif hale getirebilirsiniz

Umarim herkes icin yararli olacak bir baslik olmustur

Uploaded a alttaki linkten üye olabilirsiniz

Saygilarimla..
    Konu oLgu tarafından (26 Ocak 2017 Saat 14:19 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,201
    6,300 mesaja 28,951 teşekkür aldı

CandiSoft Load

Alternativ Olarak , Premium üyelikleri olan Arkadaslar Bu Download Manageri´de (CandiSoft Load) kullanabilirler.
    Bilgisayari fazla kasmayan basit bir one click hoster download manageri

4. 7 kişi bey_tu üyemize teşekkür etti:

Yeni Üye AfşarAkbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Ausfile ve keepshare paralı download siteleriyle ,
    bilgisi olan varmı?
    İşime PayPal'la ödendiği için Ausfile yarıyor ama
    sayfası açılmıyor.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    7
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    hocam 63 gb cloud indirmeye calisiyorum kac gündür..malesef cok uzun sürüyor ve bir türlü indiremedim. Bu konuda bana yardimci olabilen varmi? nasil hizli indirebilirm. Premium Account yok, gerekiyor mu, gerekiyorsa ne kadar tutuyor ve bir defaligina mahsus degiyor mu? bu konuyla ilgili eger bi kilavuz hazirlandiysa bana atarsaniz sevinirim.

Alıntı oLgu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaslar, bir cok konumda indirme konusunda problem yasayan arkadaslarim icin ufak bir aciklama konusu hazirladim

genelde sunumlarim Share-Linkz sayfasina atiyorum linklerimizi korumak icin.

bu siteye ulastiginizda eger pop up blockerniz yoksa reklamlar havada ucusuyor olacaktir.

JDOWNLOADER - burdan indir

Jdownloaderinizi kurduktan sonra account ayarlarinizi yapmaniz gerekcektir bu da hemen hemen her account ile uyumludur

örnegin: uploded.net, turbobit, share-online vs...

Bu sekilde accountunuzu ayarladiktan sonra sira linklerie geliyor herhangi bi konunun icerigini share-linkz.biz den indirirken bu Relink te olabilir.

öncelikle catcpa ve password varsa onlari asmaniz gerekiyor

burada oldugu gibi - I 19 u bulup üzerine tikliyorsunuz

Sonra diger sayfaya yani linklerin bulundugu kisma ulasiyoruz.

Jdownloader inizin acik olmasi isleminizi hizlandiracaktir.

kirmizi ok ile isaretledigim container i cekip calistirmaniz bütün linklerin Jdownloader in icine atilmasini saglayacaktir.

linklerimiz bu sekilde atildiktan sonra tek yapmamiz gereken play tusuna basip arkamiza yaslanmak olacaktir.

Download dosyasinin nereye cekilmesini istiyorsaniz ayarlardan Ordner i ayarlayabilirsiniz.
    Ayrica programin icinde otomatik download edilmis rarlari otomatik olarak acma secenegini aktif veya pasif hale getirebilirsiniz

Umarim herkes icin yararli olacak bir baslik olmustur

Uploaded a alttaki linkten üye olabilirsiniz

Saygilarimla..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)