Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2677 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 19 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Audi A6 2.4 Multitronic

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye sswiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    305
    106 mesaja 146 teşekkür aldı
    Koc1990
    kardes ben tüm Audi multitronic leri kullanmadim Benim araba 5 yildir bende ve gecen yil TR ye gittim geldim sadece izinde gidis gelis 10 bin KM yaptim.
    araba isi sans isi bence sen arabayi al yaklasik 1 saat gez toz her yöntemi dene geri git ileri git otobana gir sehir icinde kullan ne bileyim iste iyice test et hosuna giderse al bence
    sagdan soldan kulaktan dolma laflara dinleme,kullanacak olan sensin .
    Bu Audiden önce bende BMW 525 Xi vardi bende yaklasik 9700 franklik option vardi icinde 1 yil kullandim bana 6800 frank masraf acti daha sonra bu Audi yi aldim icinde 4700 franklik option var.
    Renkler ve zevkler tartisilmaz ama Audinin kullanisi BMW den daha cok hosuma gitti.

Tüm Automat arabalar bence düzgün kullanilmali 2. el arac aldiginda senden önceki kisi Tabiri caiz se hayvan gibi kullanmissa yapacak birsey yok .

Arabayi alirken bence kilometreden önce servis kitabina bak servisleri düzenli ve nerelerde yapilmis,servis kitabinda en ufak süphen varsa yada servisi ahmet Mehmet e yaptirilmissa uzak dur bence

Alıntı koc1990 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anladigim kadar seninkide multitronic. Adamla demin konustum, düsünecegim dedim. Ozaman o gaza bastimi hemen reaksiyon vermemesi hikayemi sswiss usta?

2. sswiss üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)