Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2628 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Birini ihbar etmek!

Üye
    Ettiği Teşekkür
    114
    11 mesaja 24 teşekkür aldı

Birini ihbar etmek!

Meraba arkadaslar ben birini ihbar etmek istiyorum, ama kim oldugum ortaya cikmadan nasil sikayet edebilirim polise?

2. Sponsor Reklam
    Yeni Üye sahina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    553
    6 mesaja 6 teşekkür aldı
    anonoim olarak direk polise soylersin ismini aciklamazlar sakli kalir

4. sahina üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye tr-22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    169
    531 mesaja 871 teşekkür aldı
    Alıntı yarali/kurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Meraba arkadaslar ben birini ihbar etmek istiyorum, ama kim oldugum ortaya cikmadan nasil sikayet edebilirim polise?
    Sen sikayet etsende Polis kim oldugunu söylemez zaten, ancak mahkemeye cikarsaniz o zaman kim oldugunuz meydana cikar,yalniz dikkatli olmalisin sikayet edecegen kisiyi cok kesin kanitlarin delillerin olmali aksi taktirde her sey senin lehine cikabilir,bundan dolayi cok düsünmen lazim sonradan pisman olmama sartiyla.

6. tr-22 üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    114
    Alıntı tr-22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen sikayet etsende Polis kim oldugunu söylemez zaten, ancak mahkemeye cikarsaniz o zaman kim oldugunuz meydana cikar,yalniz dikkatli olmalisin sikayet edecegen kisiyi cok kesin kanitlarin delillerin olmali aksi taktirde her sey senin lehine cikabilir,bundan dolayi cok düsünmen lazim sonradan pisman olmama sartiyla.
    Ben telefon kulubesine girip agzimi bezle kapatip anzeige yapmak istiyorum, evet dedigin dogru iyi düsünmek gerek pisman olmamak icin, kanitlarim kesin lakin ortaya cikarsam basimi agriya bilir cünkü cok cirkef bir insan, hertürlü kötülük beklenir, benimki sahsi hesaplasma ve vatandaslik görevi!

Tecrübeli Üye tr-22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    169
    531 mesaja 871 teşekkür aldı
    Ben telefon kulubesine girip agzimi bezle kapatip anzeige yapmak istiyorum, evet dedigin dogru iyi düsünmek gerek pisman olmamak icin, kanitlarim kesin lakin ortaya cikarsam basimi agriya bilir cünkü cok cirkef bir insan, hertürlü kötülük beklenir, benimki sahsi hesaplasma ve vatandaslik görevi!

Polis senin kimligini ögrenmeden sikayetini cidiye alacagini sanmiyorum,en iyisi bir Polis karakoluna gidip danisarakda sikayet edebilirsin,yalniz dedigim gibi iyi düsünmeni tavsiye ederim,adamda cok cirkef biriymis birde alman ise hic bulasmamani tavsiye ederim.

Bir laf vardir, it ile dalascagina caliyi dolasirim daha iyi olur,sende bu kisiden uzak durmaya calisirsan senin icin iyi olur diye düsünüyorum.

9. tr-22 üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    114
    Alıntı tr-22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Polis senin kimligini ögrenmeden sikayetini cidiye alacagini sanmiyorum,en iyisi bir Polis karakoluna gidip danisarakda sikayet edebilirsin,yalniz dedigim gibi iyi düsünmeni tavsiye ederim,adamda cok cirkef biriymis birde alman ise hic bulasmamani tavsiye ederim.

Bir laf vardir, it ile dalascagina caliyi dolasirim daha iyi olur,sende bu kisiden uzak durmaya calisirsan senin icin iyi olur diye düsünüyorum.
    Haklisin kardes sikayet edecegim kisi türk , dedigin gibi öfkeyle kalkan zararla oturur, tavsiyelerin icin saol👍 Biraz düsüneyim!

11. yarali/kurt üyemize teşekkür edenler:

Kicket memo82a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    BITMISTIR
    Ettiği Teşekkür
    1,704
    2,382 mesaja 7,170 teşekkür aldı
    Isine karismak gibi olmasin hani karar senin de bence dertsiz basina dert acmaya degmez !!!

Konu nedir bilmiyorum ama Isin sonu Mahkemede kim oldugun ortaya cikar

13. memo82a üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    420
    80 mesaja 162 teşekkür aldı
    sindirtme kendini davanda haklisyan sonuna kadar savas

15. kuckam üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    114
    Alıntı memo82a Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Isine karismak gibi olmasin hani karar senin de bence dertsiz basina dert acmaya degmez !!!

Konu nedir bilmiyorum ama Isin sonu Mahkemede kim oldugun ortaya cikar
    Bu kisi bana yanlis yapti, bende intikamimi almak icin zaman kolluyorum , pusuya yattim biraz ara sogusun, intikam soguk yenildiginde lezzetli bir aş imis

17. yarali/kurt üyemize teşekkür edenler:

Nereden
    BITMISTIR
    Ettiği Teşekkür
    1,704
    Dogrudur Ustam sen bilirsin yinede

19. memo82a üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye sadece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2,260
    281 mesaja 536 teşekkür aldı
    Bu kisi bana yanlis yapti, bende intikamimi almak icin zaman kolluyorum , pusuya yattim biraz ara sogusun, intikam soguk yenildiginde lezzetli bir aş imis
    tutumun bana gore yanlis, polis uzerinden sikayette bulunmak istiyorsun ama pusuya yatip zaman kollamak ve intikamdan bahsediyorsun.
    umarim ki ben seni yanlis anlamisimdir?

21. sadece üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    114
    Alıntı sadece Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tutumun bana gore yanlis, polis uzerinden sikayette bulunmak istiyorsun ama pusuya yatip zaman kollamak ve intikamdan bahsediyorsun.
    umarim ki ben seni yanlis anlamisimdir?
    Yani lafin gelisi olarak pusuya yattim, ihbar etmek icin biraz zaman gecsin demek istemisdim kardes

Moderator hekimoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    132
    515 mesaja 1,088 teşekkür aldı
    Ihbar edilmesi düsünülen kisi kanun disi topluma zarar verici isler yapiyorsa bunun icin pusuya yatmakta ne demek oluyor. Yanlisa izin vermemek gereken neyse yapmak sagduyulu her vatandasin görevidir. Gerekirse gider polise söyler kimliginin gizli tutulmasini istedigini söylersin sorun cikmaz cikmasinada bazen polislerinde düsüncesiz davrandigi oluyor.

Ben bir defasinda sürekli kapali arabayla trafige cikan komsumu e-mail yoluyla polise sikayet etmis kesinlikle kimligimin gizli tutulmasini istedigimide belirtmistim. Sonra ben evde yokken polis kapiya gelmis beni sormus ne icin geldiklerinide kapida anlatmis allahtan komsu oralarda yokmus. Ardindan beni telefonla aradilar, kendilerine siz ne yapmaya calisiyorsunuz ben özellikle kimligimin gizli tutulmasini istedigimi yazmistim basimi belayami sokacaksiniz dedikten sonra oldugum yere geldiler orda konustuk ardindan kimligim hic bir sekil belirtilmedi. Polislerde bazen sorumsuz davranabiliyor dikkatli olmak lazim.

24. 2 kişi hekimoglu üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye sadece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2,260
    281 mesaja 536 teşekkür aldı
    Yani lafin gelisi olarak pusuya yattim, ihbar etmek icin biraz zaman gecsin demek istemisdim kardes
    anladim kardes, olayi bilmiyorum, ogrenmek de istemem, ama cok ciddi bir konu degilse (ornegin, namus, sahtekarlik, hirsizlik gibi) bosver sen onu, Allah'a havale et, ugrasmaya degmez oyle insanlarla, ustelik efendilik sende kalir, yapilan yanlislarin cezasi er yada gec kesilir yapanlara, hic ustunde durma derim.

26. 2 kişi sadece üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    682
    169 mesaja 299 teşekkür aldı
    la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim, neler yazmislar neler.... kardes ortada islenen bi suc varsa sende bunu görüyor biliyorsan dedigin gibi telefon kulubesinden ara de su sahis söyle söyle isler yapiyor vss olayi anlat senin icinde kalmasin polis bi sekilde tabiki ihbari dikkate alicak onlarin isi o burda cok degisik seyler yazmislar mahkemelik polislik bi durumun yok ara direk ihbar et hic ismini bile verme bu kadar basit.

28. SesSizliK üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    114
    Arkadaslar verdiginiz tavsiye ve bilgiler icin tesekkür ederim, konu sahsi oldugundan detaylara girmek istemiyorum, biraz zaman gecsin soguk kafayla degerlendirmek istiyorum, saolun yardimci oldunuz icin

Nereden
    BITMISTIR
    Ettiği Teşekkür
    1,704
    Arkadasim yukarida Arkadasin biri yazmis hani eger ki ((( Canina / Malina / Namusuna / Esinize / Coluk Cocugunuza vs. ))) benzeri hareketlerde bir kasti
    hareket'te bulunmadiysa bence ALLAH'a havale et gec karsiya O Sahis onu öteki Dünya'da mutlaka hesabini verecek !!!

Tabiiki aranizda neler yasandi bilmiyoruz ALLAH Islerini ras getirsin hayirlisi neyse onu eylesin.Ölümlü Dünya Insanlarla ugrasmaya degmez hani.

31. 2 kişi memo82a üyemize teşekkür etti:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    114
    Alıntı memo82a Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadasim yukarida Arkadasin biri yazmis hani eger ki ((( Canina / Malina / Namusuna / Esinize / Coluk Cocugunuza vs. ))) benzeri hareketlerde bir kasti
    hareket'te bulunmadiysa bence ALLAH'a havale et gec karsiya O Sahis onu öteki Dünya'da mutlaka hesabini verecek !!!

Tabiiki aranizda neler yasandi bilmiyoruz ALLAH Islerini ras getirsin hayirlisi neyse onu eylesin.Ölümlü Dünya Insanlarla ugrasmaya degmez hani.
    Zaten namus vs buna benzer konu olsa burada acmaz, direk artik allah ne verdiyse cezasini verirdim, ama icime atmak istemiyorum bana bi kazik atti ve kin besliyorum suan anlatamam, dedigim gibi detay fazla vermek istemiyorum saolun gene hersey icin

Moderator hekimoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    132
    515 mesaja 1,088 teşekkür aldı
    Arkadas sen en iyisi kendine biraz zaman ver o süre icinde sinirlerin yatissin belkide olaya bakis tarzin degisir hemen sicagi sicagina karar verip bir sey yapmamani tavsiye ederim.

34. 2 kişi hekimoglu üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye ZSworld - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,372
    149 mesaja 453 teşekkür aldı
    tahminim alis veris araba tamirhane meselesi olsa gerek baska ne olabilirki.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)