Arkadaslar, ben Mehrfamilienhaus da oturuyorum. Binada assagida bir Imbiss var onunda sahibi
Türk. Kendisi assagi yokari 2 senedir Imbissi calistiriyor ve ben (ailem) Imbiss sahibi be Karisi ile
Aramiz iyi degil. Olmadik yere Binanin cöpünü doldurmalar. Kendi müsterileri icin Kendi arabasiyla 2-3 yerlik
Araba Parki mesgul etmek gibi seyler. 1-2 kez Aramizda Atisma oldu ondan beri selam vermiyorum
Önünden gecip gidiyorum. Bugün basima olay geldi. Oglum ve Abim ile disariya cikmistik gezmeye.
Biz tam eve geldik oda ayni anda Arabasiyla geldi (ailesi ile) park etdi. Arabasinda arkada kücük oglu benim ve
Abimin önüne kapiyi acti. Biz tabi durduk cocuk iner diye önden babasi (Imbiss sahibi) öfkeli bir
Sekilde arabadan inip cocuguna "Bu serefsizlerin önüne neden kapiyi aciyorsun diye sesli bir halde kizdi."
Onun üzerine ben sadece uzak durup muhattap olmamak icin. Serefsizligi ben mi sen mi yapiyordun diye yanit verdim ve onun üzerine adam üstüme dogru gelip saldirmaya calisti. Oglum ve Abim araya gecip onu uzak tutmaya calistilar. Ama kesinlikle o tür bende saldirmadim. Kendisi daha öfkeliylen ogluma söyledim
Polisi ara gelsinler diye. 10 dakka gecmeden geldiler anlatdik olayi. Benim ifademi alip abim ve oglumun da
Bilgilerini alip Zeuge olarak Yazdi. Sonra bizi eve gönderip onun Ifadesini aldilar ardindan polis zile basip bana
Assagdakinim Ifadesini anlatdi. Ben onun Karisina küfür etmisim ve ona benzer Küfürler uydurup Polise söylemis. Polisin yaptigi bukadar. Simdi iki taraftda suclu gibi gözüküyor. Yani iki tarafdan da Sikayetci olunmus oluyor. Arkadaslar simdi ben ne yapim?

Burada bir aile olarak sizlere danismak istedim, Cevaplariniz icin simdiden tessekür ederim.