Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2664 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Avensis mi Corolla verso mu..?

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    62 mesaja 78 teşekkür aldı

Avensis mi Corolla verso mu..?

Selamun aleykum Arkadaşlar. Nasib olursa önümüzdeki izine arabayla gitmeyi düşünüyorum. 5 kişilik aileyiz uçak malumunuz çok pahalı. Bir kaç aydır arabaları takip ediyorum ve toyota almaya karar verdim insaallah. Ama avensis mi yoksa corolla verso mu karar veremedim. Aslında corolla verso tam bana göre Aile arabası ama baktığım her 8-10 corolla dan biri Partikel filter tıkanıklığı problemi var. Avensis iyi ama arka koltuklar 3 çocuk için uzun yolda rahat olmayabilir. Bu iki araba hakkında bilgi si veya tecrübe si olan paylaşırsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    6
    6 mesaja 7 teşekkür aldı
    Merhaba arkadasim oncelikle marka secimini yapmissin modele gelmissin inan bu cok iyi araba almak zor bir durum.
    Biraz kendimden bahsededim araba alacagim zaman ilk markayinbelirledim sonrada modeli ve bunun icin haftalarca alacagim arabayi arastirdim okudum karsilastirdim karar verdim . Toyota avensis aldim iyikide almisim pisman degilim cünkü kafamdaki butün istediklerim ve istedigimi karsiladigi icin cok sansliyim uzun yol kisa yol olsun cok iyi yol tutusu bakimi harika bendeki arabayi biraz aciklayayim
    Avensis 2.0 full+full suan hala kullaniyorum 3 sene oldu simdiye kadar yag bakimini ve akü zayiflamisti aküyü degistirdim hic bir sorun cikmadi allah sukur simdiye kadar. Secim senin kararindir zevkin kafan daki araba hangisi ise onu almalisin.

4. Hakki27 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    Alıntı Hakki27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadasim oncelikle marka secimini yapmissin modele gelmissin inan bu cok iyi araba almak zor bir durum.
    Biraz kendimden bahsededim araba alacagim zaman ilk markayinbelirledim sonrada modeli ve bunun icin haftalarca alacagim arabayi arastirdim okudum karsilastirdim karar verdim . Toyota avensis aldim iyikide almisim pisman degilim cünkü kafamdaki butün istediklerim ve istedigimi karsiladigi icin cok sansliyim uzun yol kisa yol olsun cok iyi yol tutusu bakimi harika bendeki arabayi biraz aciklayayim
    Avensis 2.0 full+full suan hala kullaniyorum 3 sene oldu simdiye kadar yag bakimini ve akü zayiflamisti aküyü degistirdim hic bir sorun cikmadi allah sukur simdiye kadar. Secim senin kararindir zevkin kafan daki araba hangisi ise onu almalisin.

Cevabın için teşekkür ederim..

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    Kaç model senin araba. Full+full ne.?
    Yok yok mu.?

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    6
    6 mesaja 7 teşekkür aldı
    Kardes istersen siteye gir bak burda yazmaya kalksam cok uzun kopyala yapistir yapsam anlasilmaz gibi oluyor yazilar en iyisi yaz siteye bak bizahmet
    Toyota avensis 2.0 152 Ps benzinli 2010 model
    Konu Hakki27 tarafından (27 Nisan 2017 Saat 18:33 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    15
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    merhabalar bende arkadasin dedigi gibi. bende de avensis 1,8 i var. 131 ps. 2006 dan beri bende. hatta simdi lpg li oldu. dahada memnunum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)