Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2698 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 31 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: bu aralar kafa dağınık

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    480
    113 mesaja 286 teşekkür aldı
    Allah babana acil sifalar versin ve Allah yardimcin olsun.

2. 2 kişi feza üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Yeni Üye türkiye1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Salzgitter
    Ettiği Teşekkür
    35
    4 mesaja 8 teşekkür aldı
    Allahim Babana acil sifalar versin insaallah sanada Hayirli isler nasip etsin,gecmis olsun

5. 2 kişi türkiye1968 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye MEGAbond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    2,597
    473 mesaja 1,213 teşekkür aldı
    zaman ayirip hOrOz usta ya kendimden örnekler vererek,yazdigim satirlar hosuna gitmemis sanirsam,,,kesinlikle tsk pesinde degilim,,yanlis anlasilmasin,gicigina giden bir durum mu oldu yoksa ?

amacimiz sikintilari paylasip hafifletmek basarabildigimiz kadariyla !!!

saygilarimla

MEGAbond

7. 3 kişi MEGAbond üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,201
    6,300 mesaja 28,951 teşekkür aldı
    Slm
    Öncelikle, Allah Babana Acil Sifalar Versin.
    Bendede Durum Farkli Sayilmaz,23 seneden sonra Saglik Sorunlarindan (Akciger ve bronslar) Dolayi
    isimi Birakmak Zorunda Kaldim.
    Saglik Sorunum Son Bir Kac Aydir Biraz daha Rahatsiz Edici Oldu,
    Bu Sebepten Uzun Zamandir Düzenli Boarda Giremiyorum.
    Herneyse: i$ Konusunu Dert Edinip Kafaya Takmamak Gerek,En Önemlisi Saglik!
    Saglik Elden Gittimi , Her $ey Bo$.

Baba Konusuna Gelince: bir Kac Sene Önce benim Babam Hastanede Kanser Mücadelesine Yenik Düstü ve Vafat etti,
    Bu tür olaylar insani Olumsuz Etkiliyor,Seni Cok iyi Anliyorum.
    Velakin Elden Bir Sey Gelmiyor,takdir-i ilahi.
    Tekrardan Babana Allahtan sifalar Diliyorum.
    Saglicakla Kal.
    Beytullah.

Sag

9. 4 kişi bey_tu üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    4,388 mesaja 9,677 teşekkür aldı
    Alıntı MEGAbond Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zaman ayirip hOrOz usta ya kendimden örnekler vererek,yazdigim satirlar hosuna gitmemis sanirsam,,,kesinlikle tsk pesinde degilim,,yanlis anlasilmasin,gicigina giden bir durum mu oldu yoksa ?

amacimiz sikintilari paylasip hafifletmek basarabildigimiz kadariyla !!!

saygilarimla

MEGAbond
    Hocam nereden çıkarıyorsun sadece senin mesaja Teşekkür buttonuna basmayı unutmuşum

yazdıklarınızın hepsini tek tek okuyorum

11. 2 kişi hOrOz üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye Chapter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    195
    38 mesaja 58 teşekkür aldı
    Horaza abim, Allah yardimcin olsun,babamiza da en cabuk sekilde Allah´tan saglik diliyorum.

Bafana birsey takma,kendine ugras bul bos zamanini iyi degerlendir. kötü düsünceler icine kapilma,vardir elbet bunun cikar yolu.

Rabbim yardimcin olsun,hepimizin bin bir türlü derdi var buna inan,insallah en cabuk sekilde gönlündeki olan hakkinda hayirli olur..

13. Chapter üyemize teşekkür edenler:

Moderator Speedy123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    203
    1,065 mesaja 3,586 teşekkür aldı
    Öncelikle gecmis olsun, senin durum bir cok insanda olusan sorunlardan malesef, bunun en iyi ilaci bir an evel bu sIkIntIlarI geride birakmak veya durumu en iyi sekilde degerlendirmek, demesi kolay belki ama bunun en iyi tedavisi kendi elinde olur bence.

I$ konusuna gelince, bence hic kafana takma, almanya gibi bir ülkede benim fest i$im var diyemez kimse daha, kendin görüyorsun burdaki arkadaslar konu üzeri konu aciyor 10,20,30 sene calis dur, sonra seni kafaya taktiklari zaman direk cikartiyorlar biseyler bulup, burda her firma olmasada, cogu firma iscileri numara olarak görüyor, biri giderse digeri gelir bu böyle. Pahali isciyi cikartip zeitarbeit üzeri aliyorlar misal. Verdigin yillarin emegi bosa gidiyor, insanin cok zoruna gidiyor ama bazen bu tür seyler basimiza geliyor ne yapican, isci olarak hicbir garantin yok. Insallah kisa zamanda yeni is bulup bu zor zamani atlatirsin, belkide daha iyi bir yer bulursun, belki arbeitsamt üzeri umschulung gibi bisey yapabilirsin hayatinda yeni dönem noktasi olur bilemessin.

Baban icin Allahtan acil sifalar dilerim, en kisa zamanda eski sagligina kavusur insallah.

Hersey üst üste gelince insan bir bosluga düsüyor, bu durumda sakin ha sakin kendini birakma, sosyal faliyetleri ihmal etme, arkadaslari ara hal hatirlarini sor, cay kahve icmeye cik onlarla falan yani kafayi dagitmaya bak diyecegim o. Sen bize lazimsin takma kafaya gecer bu günlerde.

15. 2 kişi Speedy123 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye MEGAbond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    2,597
    473 mesaja 1,213 teşekkür aldı
    Alıntı hOrOz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam nereden çıkarıyorsun sadece senin mesaja Teşekkür buttonuna basmayı unutmuşum

yazdıklarınızın hepsini tek tek okuyorum
    ok eyvallah hOrOz ustam, diger arkadaslarin yazdiklariklariyla beraber,benim satirlarimda dahil,,cevaben belki birseyler yazmak istersin,,veyahutta yazilanlari okuyup,tsk butunuyla,okudugun anlasiliyor.

,,diger arkadaslarin yazdiklarini okuyup,,okudugunu belirtmek icin tsk butonuna basmissin,bende zannettimki heralde benim yardim amacli satirlarimi ya görmedi, yada okumadi,,veyahutta yazdigim satirlar hosuna gitmedi,,her hangi bir reaksiyon görmeyince, bilmeyerek yanlismi yaptim acaba diye düsündüm.

birkez daha diyorum,amacim kesinlikle tsk dilenmek degildi,,sadece yanlis bir durummu olustu onu bilmek istedim.

konu hallolmustur,,

saygilarimla.

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    4,388 mesaja 9,677 teşekkür aldı
    Arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkürler

Ne yazık ki babam için artık dua etmekten başka çaremiz kalmadı

Sigara içen arkadaşlara tavsiyem sigarayı bırakın

İlk ışın tedavi iyi sonuç vermişti fakat tümör çok agressif olduğu için

Lanet hastalık Kanser 2 haftada bütün akciğeri kaplamış tüketmiş...

Şuanda sadece ağrılarını dindiriyorlar ve sonu bekliyorlar

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    175
    251 mesaja 1,082 teşekkür aldı
    Öncelikle çok geçmiş olsun diliyorum Allah tez zamanda şifa nasib etsin inşallah. Allahtan umut kesilmilmez umudunu yitirme..

19. Kiziroglu üyemize teşekkür edenler:

Moderator 44Malatya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zurbahan Dağından
    Ettiği Teşekkür
    1,887
    859 mesaja 3,535 teşekkür aldı
    Alıntı hOrOz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkürler

Ne yazık ki babam için artık dua etmekten başka çaremiz kalmadı

Sigara içen arkadaşlara tavsiyem sigarayı bırakın

İlk ışın tedavi iyi sonuç vermişti fakat tümör çok agressif olduğu için

Lanet hastalık Kanser 2 haftada bütün akciğeri kaplamış tüketmiş...

Şuanda sadece ağrılarını dindiriyorlar ve sonu bekliyorlar
    Arkadaşim bunu bir başka boarddan kopyaladım, iyice okumanı istiyorum.

Babam 1 senedir akciğer kanseri
    bitti dediler, yok oldu dediler, 3 ay geçmedi aynı bölgede aynı büyüklükte orda duruyordu, tekrar oluşmuş dediler???? 3 ayda???
    neyse tekrar ameliyat değerlendirilmesi yapalım dediler.
    biri dedi kesinlikle olmaz biri dedi olur, biri dedi olur ama % bilmem kaç. Ama hiçbiri kendinden emin değil.
    bu arada 1 sene oldu. Öksürmekten boğulacağını sandığım zamanlarda oldu,ama kendini çok iyi gördüğüm, herhalde tamamen geçti dediğim zamanlarda oldu. inanın ota dair ne varsa denedik. Sayim; reisi mantarı, manisadan acı ot, çinli adamdan özel bir karışım.Kavun marmeladı üstüne dişi ısrgan otu,sizi temin ederim bunlara verdiğimiz paralar toplasınız 300 tl değil yani sakın büyük paralar isteyen şerefsizlere para vermeyin.
    İnanın bunların hiçbiri faydasız değil. Kesinlikle hastanın durumunu iyi yönde etkileyen şeyler. Önemli olan hastanın İSTİYEREK ve İNANARAK kendisinin içmesi, siz sadece anlatın bırakın o istesin, ve siz yapın. Yoksa eziyet olur. Dediğim gibi faydasız değil. AMa kesinlikle Küratif değil.
    Şu kesindir! Yaradanın belirlediği zamanda göçeceğiz,doktorun belirlediği zamanda değil. Ne bir gün önce ne bir gün sonra göçeceğiz. O yüzden önemli olan o zamana kadar mümkün olduğunca iyi yaşayabilmek.
    1 senedir akciğer kanseri yakını olan biri olarak size bir kaç tavsiyem olacak
    1) Mutlaka ameliyat şansı varmı diye EN FAZLA ve EN AZ iki doktora sorun. bunlardan biri üniversite doktoru, diğeri özel doktor olsun. Aynı şeyi söylerler ise şanslısınız demektir( 1 veya 2. evredir) Eğer farklı söylerler ise(muhtemelen tartışmaların olduğu 3.evredir) üçüncü bir doktora gitmeyin ve siz devreye girin karar verin ve o doktorla yolunuza devam edin.
    Bu arada evrelemede bile kendi aralarında farklılık var.
    2) Ameliyat olmaz, olamıyor, veya karar olmayacak ise Medikal ve radyoterapi için merkez araştırması yapın ve kısa sürede (en fazla 3-4 gün)karar verilen yere gidin,
    değiştirmeyin orası ile devam edin. İlaç heryerde aynı ilaç.

3) MUTLAKA DUA EDİN

Babam için en fazla 6 ay yaşar demişlerdi, ağızlarına tükürdüklerim. 1 sene oldu şükür ki hayatta ve hala kimseye muhtaç değil.

Ben onu çok seviyorum, ve onu her gördüğmde göğsümü ortadan ikiye ayırmak ve bendekinin yarısını ona vermek istiyorum. Ama olmuyor işte.
    Ne olursa olsun onun Yaradanın belirlediği zamana kadar hayatta olacağını bilmek bana umut ve azim veriyor.
    Herkese ALLAH tan acil şifalar diliyorum

Yazar : Oğul

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)