Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2778 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Amazon da Satis Yapmak

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye gentlement - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mannheim
    Ettiği Teşekkür
    24
    172 mesaja 424 teşekkür aldı
    kardes, amazon´un sistemi eBay gibi degil. Eger satacagin bir ürünü baska birisi coktan satiyorsa, sen kendini o ürüne bagliyabiliyorsun! Abmahnung filan olma olasiligi yok cünkü amazon´un sistemi bu. Ancak dikkat et, noktasi virgülüne kadar kesinlikle ayni ürün olsun, aksi taktirde alici ile sorun yasarsin. Sadece bazi birketler amazon´da KENDI LIZENSLI ÜRÜNLERINI SATARLAR. Onlar izin vermiyorlar o ürünü baskasinin satmasina. Bu durumdada Abmahnung yemessin, Amazon direk o ürünü siler.

ikincisi EAN-Nummer, eBay´de EAN nummer für Amazon diye arattir... 25-50-100-1000 tane hazir kullanilmamis EAN satanlar var. Bunlardan satin alabilirsin! Bende bu sekilde yapiyorum cünkü en ucuz ve hizli imkan bu.

http://www.ebay.de/itm/10000-EAN-UPC...oAAOSwiYFXEhVO

Bu adam 10000 tanesini 74,95 EUR ya satiyor. Cok ucuz bir fiyat. Gecen hafta 5000 tane 49,95 EUR´ya almistim ancak bu o kadar ucuz bir fiyatki ben hemen simdi aldim kendime...

2. 2 kişi gentlement üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)