Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2796 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 47 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: jugentamd kizimi aldi nasil geri alabilirim?

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Moderator talo176 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2,147
    1,392 mesaja 2,601 teşekkür aldı
    Alıntı Speedy123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadasim gecmis olsun, malesef bazen insanin elinde olmuyor iste sinirle istenilmeyen $eyler yapiliyor.
    belki konuyla alakali daha iyi bilenler yazar ama benim düsüncem, ben olsam öyle yapardim herhalde, ilk önce avukatima gider ona danisirdim, sanirim o yönlendirir zaten gereken yerlerle irtibata gecer yada olmadi kendin Jugendamta git veya ilk önce telefon ac, ben bu durumda ne yapabilirim, ben cocugumu geri istiyorum ne yapmam lazim diyip onlar zaten gereken adimlari anlatirlar diye düsünüyorum. Ama aslinda yanlisim varsa düzeltilsin lütfen, benim bildigim bu jugendamt bir hakim karari olmadan cocuk esirgeyemez yoksa ben mi yanlis biliyorum!? Ha, cok a$iri, cok tehlikeli durumlarda tabi alma haklari vardir elbet, ki öyle bisey yok ortada anlattiklarina göre.
    Jugendamt sanirim evinize gelip aile ortamini görmek izlemek ister falan konusmalar falan yapilir sonrasinda insallah en yakin zamanda cocuguna kavusursun diye ümit ediyorum.
    hocam, nasil "öyle bir sey yok" dersin?
    bir kere de degil, bir kac kere tokatlamis.. o da sadece eve gec geldigi icin.. ben burda ihtam etmek istemiyorum kimseyi, lakin biz sadece kendisi anlattigi gibi bir olayi biliyoruz.. ne bilelim ki ondan evel ne oldugunu?
    tekrarliyorum, kimseyi suclamak istemiyorum..

ama cocuklarina yapilan iskenceyi asla kabul etmem..!
    Konu talo176 tarafından (20 Eylül 2016 Saat 15:58 ) değiştirilmiştir.

2. 3 kişi talo176 üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)