Alıntı mercanadasi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
senin yazdiklarina asla katilmiyorum sana ben dayagi savunmadim karsi oldugumu yazdim önce iyi okumani tavsiye ederim..ikinciside benim babamin ALLAHA cok sükür ne piskolajik nede baska bir sorunu vardi ,,benimde yedigim dayaklardan dolayi ne piskolajim nede bir yerlere sikayet etmek gibi bir düsüncem aklimdan gecmedi bugünde gecmez,, yeri geldigi zaman evet özellikle yaziyorum tokat atacaksin bu kadar,, bu benim düsüncem haa benimde bir saglik sorunum yada deli rapaorum yok,, türkiyede adam öldürüyorlarmis bilmem ne yapioyrlarmis bizim konumuz sadece tokkattan yaziyoruz birileri cinnet gecirmis esini cocugunu babasini kesmis o ayri konu ..unutma cevrenene bakarsan kimlerin cocuklarina tokkat attiklarina cok sahit olmusundur yada duymusundur atmiyorum diyen cokgu kisi yalan söylüyorsur,,istisnalar haric, genel anlamda....
ALLAH koluna eline kuvvet versin arkadasim cocuklarinada sabir versin ne deyim ben sana kendimi anlatamiyorum burdan ben senin ailene deli filan demedim estafurlah tanimadigim bir insana niye deli deyimki siddete basvuran insanlarin piskolojik sorunlari var dedim genelleme yaptim.Etrafa bak demissin etrafima bakicak bir sey yok ben sahsen yapmadim yapmamda.Evet etrafimda var senin bahsettigin sekilde aile ama ben bunlari gordugum duydugum anda baglantimi aninda kestim cocuklari yaslilari seviyorum bu durumda yolda bir insani gorursem bile dalarim insana kimin cocugu kimin yaslisi oldugu benim icin fark etmez girisirim bu tip aciz insanlar kuvvetlerinin yettigi insanlara catsinlar goreyim nazik yerlerini uzun lafin kisasi arkadasim ben dayaga tamimiyla mazeret ne olursa olsun karsiyim saygilarimla.