Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2807 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Schufa dan kac günde cikilir

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    5
    30 mesaja 52 teşekkür aldı
    Alıntı Serseri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaslar ben bankadan 8 ,000€ kredi cekip dispo kredimi kapatmak istiyorum , fakat hic bir bankadan alamadim , sanirim gerekce bende bir kac bankanin kredi kartlari vardi , fakat bu kartlari kullanmadim cebimde duruyor , fakat bu kartlardaki paralar beni borclu gösteriyordu , yani schufada gösteriyordu , bende bütün bankalarin kartlarini geri verip kündigung yaptim 2 gün önce , simdi bu karlarin ve paralarin schufadan cikmasi ne kadar zaman alir , cünkü bunlar schufan cikar cikmaz , yeniden kredi basvurusu yapacam , bir kac bankaya sordum schufadan cikmam kac gün alir kimisi 15 gün kimisi 3-4 ay diyor , fakat ben bu kartlari geri verdigim bankalardan kündigung yaptigima dahir kagit aldim , bu kagitlari alip kredi bas vurusu yapayim mi yoksa bekleyimi mi 2-3 ay ne dersiniz acaba fikirlerini bekliyorum tskürler herkese
    kardesim en güzeli schufaya mektup yazip önce bir dökümünü iste bakalim... Seni bu kadar borclu gösteren neymis ögrenirsin.
    ben kendi tecrübelerimi yazayim sen karsilastir. Ben almanyaya 2002 senesinde geldim. 2008 e kadar ne bir telefon sözlesmesi yaptim ne kredili bisey aldim. bankada kontoya sadece maas geldi .Ne aldiysam pesin aldim. Bankada her zaman en az 3000 euro nakitim oldu. hic eksiye düsmedim...
    taa ki media marktan taksitle bir televizyon almak isteyene kadar. televizyon 500 euro idi taksit 45 euro . vermediler kizdim maasim benim 1300 euro bankada 3000 eurom var neden vermiyorsunuz? dediler schufadan red cevabi geldi. bende saturn den alirim dedim gittim oraya ayni hikaye.... kizdim bankaya gittim... dediler beyfendi size bir kredi karti verelim belki schufa düzelir... basvurdum red cevabi geldi... kizdim baska bankaya gittim ordan da red geldi... online basvurdum ordan da red geldi...
    sonra münihte bir türk bankasina gittim durumu anlattim. Sagolsun ordaki memur hayatimi degistirdi. Dedi maasini buraya getir 3 ay bekle sana kredi karti vericem... sonra schufadan döküman aldim...onlarda bir puanlama sistemi varmis... atiyorum hic borcun olmasin puanin 50 .... taksitle bisey aldin geri ödedin 10 puan veriyorlar... 60 oluyor... bisey alip ödeyince puan kazaniyorsun... ödemezssen puanin düsüyor... kredi basvurulari red olunca hepsinden 10 eksi puan yiyorsun.... ben schufa dökümünde medyamark taksit red saturn taksit red kredi basvurulari red hepsini gördüm... bu red olan basvurular benim schufa puanimi alt üst yapmis... sonra ne alirsam taksitle aliyorum... kredi kartindan ucak bileti aliyorum... Schufa böyle lanet bir sistem yani...
    bence senin kredi basvurularin hepsi puanini asagi cekmis... tek care schufa istemeyen bir kredi bulacaksin önce sonra dispoyu kapatacaksin... muhtemelen bu kredi faizi yüksek olacak ... bu benim önerim... schufa ile kredi veren senin puani hepasagi ceker

2. Uppsallla üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)