Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3236 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 56 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Neden Beceriksizler?

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye hakan1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    569
    649 mesaja 6,695 teşekkür aldı
    Konuyu acan arkadasimizin basligini okudugumuz zaman saten her seyi anlatiyor,konu basligi beceriksizler olarak geciyor,demekki beceriksizler insanlarimizin havizasina öyle bir yerlesmis ki akillardan cikmiyor,oysa burasi beceriksizlerin eski kadrosuyla ve yeni ismiyle ozbeceriksizler board.

Gerci ister beceriksizler ister ozbeceriksizler olsun.Sonucta ikiside ayni board.

Beceriksizlerin diger sitelere göre saymakla tükenmeyen bir sürü farki bulunuyor.Sirasiyla saymaya kalkarsak söyle sayardim.

-Bir insan sitenin rengine hic asik olurmu megersem olurmus ,tabi bunu beceriksizlerin kapanmasiyla anladim,üye olmadan bir kac siteyi ziyaret ettim,bir türlü istedigimi bulamiyordum, sonunda pes ettim anladigim tek sey vardi ben beceriksizlere benzeyen bir site aslinda ariyordum.

-Burda paylasilan sadece filmler ve muziklerle sinirli degil,saymakla bitmiyor,tutun avukatlik isleri olsun-Araba sorununuz olsun-Okulla alakali bilgiler olsun-Sifreli kanallar-Oyunlar-Programlar-EmeKlilik-borsa-Askerlik-Navigation alakali sorunlar -Telefonuzla alakali sorunlar,Ebayle-alis veris kendi aranizda-Banka -Pc sorunlari -IPTV ile alakali bilgiler yardimlar,daha aklima gelmeyen her türlü sorular aninda en dogru sekilde cevap almak mümkün.

-En güzel tarafi ise burda sadece görevli arkadaslar degilde burada her üye sanki burda görevliymis gibi herkes bildigi dalda birbirine yardimci olmaya calisiyor,iste bence buda beceriksizler neden bu kadar seviliyor ,neden bu kadar tutuluyor, ap acik nedenlerinden biri,buraya sadece görevliler degil en büyük yardimci olmaya calisan altin degerinde üyelere sahip.

-Sevgi Saygi en ön planda.

-Burda herkes birbirine iyi bir Dost ve Arkadas oluyor.

-Sitede kücük kardeslerimizin bulundugunuda düsünülerek hic bir sekilde Ayle ortami uymayan konulara ve paylasimlara asla ve asla müsade verilmiyor.

-Ben ne ögrendiysem burdaki görevli ve üyeleri sayesinde ögrendim.Iste bu yüzden her zaman ben bir beceriksizlerdenim ve bu yüzdende beceriksizler diyorum.

2. 8 kişi hakan1 üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)