Allah yardimcin olsun Kardesim, bu ilactan hemen kurtulmaya bak, ne olursa olsun, gizlemeden, korkmadan doktora gidiver, yardim iste, zararin neresinden dönersen kardir, yasin cok genc ve cocuklarin var.
Bu ilaci 2013 senesinde rahmetli babam akciger kanserine yenik düstügü son günlerinde doktoru fazla aci cekmesin diye bana günde iki kere 15 ile 20 damla arasi vermemi söylemisti, sonrasinda agrilarinin azalacagini, ben fazla kendinden gecmesin diye, 10 damla olarak veriyordum ve ilacin etki ettigi sürece babacigimin hic kendinde olmadigini bizzat yaninda görüyordum, yapacak bir sey yoktu, o zaman ilaci arastirdigimda, ilacin cok yüksek agrilarda kullanildigini ve morfin icerdigini okumustum, fazlada kullanmadan babacigim kansere yenik düstü ve bizleri terk etti, mekani cennet olsun, o ilaci daha halen kaldigi kadariyla saklarim ve her elime gectiginde o zamanki anilarim tekrar gözümün önüne gelir, dedigim gibi herseyi unut ve tedavi ol, bunu sadece cocuklarin icin yap, Allah yardimcin olsun, Hayat herseyi ile yasamaya deger.