Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2821 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 47 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Almayada ve türkiyede yasamak

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    4
    2 mesaja 7 teşekkür aldı

Almayada ve türkiyede yasamak

Selam Herkese,
    benim aklimdan birseyler geciyor ama size soram dedim.
    Almanyada artik cocuklar icin pek gelecek iyi degil gibi görünüyor. Kesin Dönüs Türkiyeye bence cok zor olur diye aklima bir fikir geldi.
    Ben esimi ve cocuklari Türkiyeye yerlestirip ve ben buralarda devam calismak istiyorum. Biltelerin fiyatlarina göre en az ayda birkere 5-6 gün türkiyeye gitmeye düsünüyorum. Birde emekli icin islemleri baslatip para yi bir kenara koyup emekli Sigortasina yatirmak. En azindan cocuklar icin iyi gelecek kurmak.
    Su anda benim Cocuklarim biri 14 ve digeri 2 yasinda. Büyüyünü en azindan Dershane veya direk lise ye yazdirip orada egitimine devam etmesini istiyorum.

Sonucta artik türkiye uzak degil yeterki para olduktan sonra diye düsünüyorum. Burada harcadigimiz para oralarda rahat bi hayat yasamak icin yeter de artar.
    Ayni uzaklarda calisiyorum gibi(Montage) hayat sürdürmek aklima yatiyor gibi, ayda birkere gitsem izinede para biriktirmek gerekmiyor.

Sizin düsünceniz nedir acaba olur gibi mi?

2. Hayri üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)