Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2848 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiyede banka tavsiyeniz

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    21
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Arkadaşlar,benimde ilgimi çekti ve bende hesap açmayı istiyorum.Aylık bir ücret alıyormu bankalar,kredi kartı veriyorlarmı ve normal"Girokonto"hangisi oluyor?
    Teşekkür ederim.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye guengoer52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    26
    112 mesaja 194 teşekkür aldı
    Alıntı günes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,benimde ilgimi çekti ve bende hesap açmayı istiyorum.Aylık bir ücret alıyormu bankalar,kredi kartı veriyorlarmı ve normal"Girokonto"hangisi oluyor?
    Teşekkür ederim.
    Türkiye`de hesap işletim ücreti ödemeden hesap açabileceğin bankalar; Kuveyt Türk, Albaraka Türk Bankası, Türkiye Finans Bankası ve sadece online işlem yapabilinen Finansbank Enpara vardır.
    Bunun dışında büyük köklü bankaların hepsi belirli miktarda hesap işletim ücreti alırlar.Burada https://www.bankakredinotum.com/2015...cretleri-2016/ çeşitli bankaların aldıkları yıllık hesap işletim ücretlerini görebilirsiniz.

Banka tavsiyesi sorusuna ne amaçla hesap açmak istediğini belirtirsen cevap verebilirim, kredi kartı konusu sanırım TR de ikametgahın olur birde gelir gösterebilirsen olabilir yoksa nasıl herkesin cüzdanında defter yaprağı sayısı kadar kredi kartı olabilirki :-)
    Konu guengoer52 tarafından (11 Ağustos 2016 Saat 00:33 ) değiştirilmiştir.

4. guengoer52 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)