Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2856 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 41 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Münih teki Amoklauf okuyun

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye fuk_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    849
    266 mesaja 357 teşekkür aldı
    konuyu baska yere cekmek istemiyorum gecmis olsun öncelikle ama bu almanyada aciklardab biride bu hirsizlikda siddette yada bunun gibi suc olaylarinda hic bir yerde kamera kaydi olmadigi icin polis halkdan kamera kaydi dileniyor ve bugune kadar kac kisi olduklarini dahi bilmiyordu saldirganlarin 1 kisi diye halki uyuttular, ben 1 kisi olduguna inanmiyorum digerlerini kacirdilar ellerinden ya o kadar cok söylenecek söz varki burdaki sisteme duzene artik 10 sene önceki almanyada degiliz

önceden arabalarin kapilarini evlerin kapilarini acik birakip yatiyorduk ama simdi kitlesen de sokakda yürürkende guvende degilsin o zamanlar güvenlik önlemlerine gerek yoktu bundan 10 15 sene önce ama suan türkiye nasil önlem aldiysa güvenlikte almanya bunu örnek almali caydiricilik artirilmali bir insani gece yolda yürürken öldürsen sahit yoksa kimin yaptigini bulamazlar almanyada o sekidlede kac tane cinayet islendi gundeme bile gelmedi bu yuzden artik almanlarinda güvenlik kameralarina her yere adim adim kamera dösemelerinin vakti geldigine inaniyorum hic olmazsa insalarin guvenligi icin yada suclularin yakalanmasi icin gerekirse kanunlarini yasalarini modern sisteme göre degistirmeli alisveris merkezinde bile kamera yok olabilirmi böyle birsey türkiyeyi kötüleyen 3.sinif ülke gören almanlar ve onlarin insanlari korumayan kanunlari türkiyedeki sistemi ya bilmiyorlar yada alip uygulamak zorlarina gidiyor

bu konularda beni cok canimi sikiyor,,,

2. 3 kişi fuk_18 üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Üye malkocoglu42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    12
    176 mesaja 670 teşekkür aldı
    fuk_18 kardes sagolasin ALLAH hepinizden razi olsun senin dediklerin hepsi dogru koskaca bir alisveris merkezinde ve etrafinda hic güvenlik kamerasi yok malesef disariyi birakin iceride bile kamera yok sadece dükkan larda var düsünün gerisini, oraya günlük nerden bakarsan 50 bin insan geliyor cok büyük bir yer etrafinda Saturn - Conrad - Nova ve baska dükkanlarda var ve orlari da eklersem 70 bin e yakin ve bir tane disariyi kontrol eden kamera yok.Senin dedigin gibi bende su 5 senedir kapimi cikarken disariya 2 sefer üstünden kilitliyorum,malesef Münih cingenleri hirsizlarin merkezi oldu mesela bulgar-romen-polen-ungarn ve digerleri düsünün artik almanyanin halini, bu arada 3 kisi degil sadece o serefsiz bende öyle sandim ama yanlis anlasilmadan dolayi iki kisi yakalandiktan sonra serbest kaldilar adamlar korkularindan dolayi arabaya binip kaciyorlar ve onlari görenlerde saldirganlar sanmislar.Insallah artik Almanya gözünü acarda insanlarin güvenligini saglar amma nereye kadar olur onu bende bilmiyorum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)