Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2890 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Pollen Allergie hakkinda bilgi lazim

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    723
    38 mesaja 65 teşekkür aldı
    @zapyr
    kardes bilgiler icin sagolasin ,
    bende Lactose alerjiside var , oyüzden istediyim yogurdu yiyemiyorum ancak icinde laktose olmayan yogurtlar yiyebiliyorum , bana önerebiliceyin yogurt varmi ?
    Cünki ben cok caresisizim , ilac ve besin alerjiside var bende , dikkat etmessem alerhi sokuna giriyorum nefesim kesiliyor , oyüzden yaninmda adrenalin ignesi ile dolasiyorum .

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    336
    23 mesaja 38 teşekkür aldı
    Alıntı enes67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @zapyr
    bende Lactose alerjiside var , oyüzden istediyim yogurdu yiyemiyorum ancak icinde laktose olmayan yogurtlar yiyebiliyorum , bana önerebiliceyin yogurt varmi ?
    Cünki ben cok caresisizim , ilac ve besin alerjiside var bende , dikkat etmessem alerhi sokuna giriyorum nefesim kesiliyor , oyüzden yaninmda adrenalin ignesi ile dolasiyorum .
    Lactase hapini bi dene.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    126
    11 mesaja 24 teşekkür aldı
    dil altina damlatilan bir asi cesidide var ama 1-2 sene boyunca hergün bir kac sefer dilinin altina bir kac damla damlatiyorsun. zannedersem kisiye özel hazirlaniyor, ama hergün aynen kesintisiz uygulanmasi lazim, oad biraz zor.
    Selamlar

Zapyr
    Konu zapyr tarafından (20 Haziran 2016 Saat 00:52 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    126
    11 mesaja 24 teşekkür aldı
    Alıntı enes67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @zapyr
    Arkadas Gecmis olsun.

Aktivia marka yogurtlardan bir tanesi Laktosefrei zanedersem. istersen dikkatlice bir dene.
    Bazi Laktose hastalari yogurt yiyebiliyor. ama cegunlugu Alerji korkusundan denemiyor bile.

Duyduguma göre kendi yaptigin yogurt epey durdugu zaman yani bozulacak tarihi yaklastikca Laktose orani düsüyormus diyorlar. icindeki Milchsäurebakterien Laktose zamanla yok ediyormus.

Ama herseyi sen yine dikkatlice dene, ben Doktor falan degilim, sadece duyduklarimi iletiyorum.

Sana tavsiyem: bir kac cesit kaliteli Probiotik yogurt al ve cok dikkatlice dene, sende zarari olmayani kaydet ve evde kendin o yogurdu maya olarak kullan ve kendi yogurdunu yap. onuda cok dikkatlice dene yan etkisi olmasa, hep ayni yogurdu ve Süt markasini kullanarak uygula.

Selamlar
    Zapyr

6. zapyr üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)