Alıntı -¬=©ÄÑåVã®=¬- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tsk. Ark. bilgiler icin.
Yeni almam cok para hocam, ben arabaya degil araba bana calismali, stuttgart bana uzak yardimin icin yinede tsk.
Yarin Honda civic 1.3 dsi ivtec ima cvt elegance bakmaya gidecem, hybrid aküsü yenilenmis, 8 sene garantili, bugün honda insight baktim priusa benziyo 164 binde, civic satan adam 100 binden sonra akusu degismediyse uzak dur diyor.
Haftaya da priusa bakacam, 2008 model 130binde ilk aku.
Bakalim yarismayi kim kazanacak.

Birde bu plugin-hybridlerin akusu cikiyomu evde doldurmak icin?
Apartmanda 4. Katta oturan nasil dolduracak bunu evde?

toyota auris yada yaris de tavsiye ederim, normal hybrid arabakar bataryalari hava ile sogutuyorlar, plugin hybrd arabalarin batarya cin extra klima var,

sahibine bataryalarin hava deliklerini sor nerde ve hic acip temizlemismi ? elektrikli süpürge gibi hava deiklerine zamanla toz doluyor ve batarya temiz hava alamiyor ve bozuluyor, 100 000 - 150 000 km problem degil, hava deikleri temizlenmismi ara sira yoksa yerini bile bilmiyormu?

yada sen araba firmasina git onlara sor, sonra kendin bakdigin arabanin hava deliklerini ac bak, pislik icinde ise, o zaman o arabadan uzak dur derim

bana toyota bu konuda bi sey demedi, bilmiyodum, 140 000km civarinda bataryalar ayvayi yedi, garantiden degistirdiler, takriben 2000 euro olurmus ben ödeseydim,

plugin hybrid bataryalar cikaramassin, eve alamassin, evin dis duvarina fis taktirman gerek, elektrikci senin sigortadan kablo ceker, 200 - 400 € tutar, tabi lokal mümkünse, benim olmuyo misal, veya garaj varsa