Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2896 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 46 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Elektrikli ve Hybrid arba kullanan varmi?

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Moderator 44Malatya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zurbahan Dağından
    Ettiği Teşekkür
    1,891
    860 mesaja 3,538 teşekkür aldı
    Alıntı mxm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gamberoglu2000. sen sanirim konuya yazilanlari pek okumadin.
    Gamberoglu2000 cevap olarak @Topraka yazam derken hepimize yazmış

2. 2 kişi 44Malatya üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Saygiyla Aniyoruz 01.01.2018
    Ettiği Teşekkür
    308
    231 mesaja 455 teşekkür aldı
    Alıntı 44Malatya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gamberoglu2000 cevap olarak @Topraka yazam derken hepimize yazmış
    Aynen 44malatya ustat haklisin.Ya arkadaslar turkiye bir seyle ugrasmiyor degil konu.Öyle yazilar okuyorum sacma sapan niyetim polimik yaratmak filan degil yada turkiyeyi yerden yere vurmak degil .Ben inaninki sizden daha fazla istiyorum turkiyenin ileri gitmesini ama Lakin boyle bir sey malesef yok nedenmi? buraya kadar hersey yaptik uzay mekigimizi bile kendimiz uretiyoruz bu masallari üretenler politikacilarin ta kendisi bende diyorumki bir tane bir sey gosterin bunu turkiye yapti %100 turkiyeye ait olan test asamasinda aha burda diye gostermeyin su an piyasada dunya capina dagilmis elektronik! camasir makinasi ventilatordan bahsetmiyorum.Tank araba ucak vs gibi seylerden bahsediyorum bir tane gosterin ikna olucam.Bazi arkadaslar oyle bir anlatiyorki dunya bizi kiskaniyor hizimiza yetisemiyor imreniyor o kadar ilerdeyiz ya arkadaslar turkiyenin kapasitesi ortada istesede yapamaz proto typlerden ote gecemez mumkun degil nedeni alt yapi sifir tekeri yapsa civatayi arar o durumda adamlar yurekli adam ariyoruz yerli otomobil icin diyorlar bu isi yapacak kisi yada kisiler intihari seciyor demektir. Birincisi sen sadece kendi halkin icin uretim yapamassin mumkun degil kongurenz yapmak bugunku sartlarda imkansiz bu soyledigim tanka arabaya helikoptere hepsine gecerli onun icin goz boyama bu isler cok iyi biliyorlar turk halkinin gazdan hoslandigini politikacilar vede haklilar sadece bu sayfada o kadar cok insan varki inanan bu masallara mantikli dusunurseniz ne demek istedigimi iyi anlarsiniz arkadaslar turkiyeyi sizden daha cok seviyorum yalniz politikasiz.

Not:unutmayin arkadaslar bu ülkede jet fadil bile yerli araba yapti ve türk halki bu insanlari alkisladi yer yerinden oynadi sonuc? simdi ayni seyler devam etmekte yani su andaki her sey dejavu dedigimiz seyden kaynaklanmakta ne yapiyorsaniz iyi düsünün bu günü degil yarin ne olacak bunu düsünün saglicakla kalin saygilar.
    Konu gamberoglu2000 tarafından (25 Şubat 2017 Saat 14:36 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler