Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2865 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Soru)Ebaydan bur Fotoraf makinasini ismarlamak istiyorum.

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Düsseldorf
    Ettiği Teşekkür
    131
    80 mesaja 219 teşekkür aldı

Soru)Ebaydan bur Fotoraf makinasini ismarlamak istiyorum.

http://www.ebay.de/itm/NEU-Original-...15343#payCntId
    http://www.ebay.de/itm/Canon-EOS-80D...3D331810501819
    Sevgili Arkdaslar

Bastiktada belirttigim gibi bu fotorad Makinasini Almak istiyorum istemesinede , Ebaydan hicmi hic birse bu Vakte kadar alamadim vede ismarlamadim.
    Bana Nasil bir yol izlememi tasfiye edersiniz.
    Aciklamada Mesela . Baterisi varmi yokmu. Kaclik bir kart var felan ben göremedim. Bu Isinde Acemisi oldugum icin hangi ödeme yolu daha güvenli.

Saygilarimla.

2. Sponsor Reklam
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    4
    20 mesaja 74 teşekkür aldı
    Alıntı dalga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.ebay.de/itm/NEU-Original-...15343#payCntId
    http://www.ebay.de/itm/Canon-EOS-80D...3D331810501819
    Sevgili Arkdaslar

Bastiktada belirttigim gibi bu fotorad Makinasini Almak istiyorum istemesinede , Ebaydan hicmi hic birse bu Vakte kadar alamadim vede ismarlamadim.
    Bana Nasil bir yol izlememi tasfiye edersiniz.
    Aciklamada Mesela . Baterisi varmi yokmu. Kaclik bir kart var felan ben göremedim. Bu Isinde Acemisi oldugum icin hangi ödeme yolu daha güvenli.

Saygilarimla.
    Selam dostum, bende bir DSLR almayi düsünüyorum daha tam karar veremedim Canon EOS 70d-1200D'ye kadar. Ben hepsini karsilastirdim ve en iyisi 80D benim görüsüm. Senin Ebay'dan takip ettigin saticisi Ingiltereden, sana tavsiyem bu makineyi alacaksan satici senin bulundugun ülkeden olsun misal Almanyada kaliyorsan, satici Almanyadan olsun ilerde bir sorun olursa Garati icin, yurtdisindan oldugu zaman SIKINTI yasiya bilirsin ve islem cok uzun süre bilir.

Misal ayni makine burda'da var
    Konu BadBoy12 tarafından (25 Mayıs 2016 Saat 13:44 ) değiştirilmiştir.

4. BadBoy12 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Düsseldorf
    Ettiği Teşekkür
    131
    Ilk önce Tesekürler Cevabin icin.

Evet 80D ye bende senin gibi arastirmalardan sonra karar verdim . Piyasaya yeni ciktigi icin , Biraz ücreti yüksek. Aslinda Düsseldorf ve cevresinden olsa daha iyi ama Garanti islemlerinde vede Dogrudan baglanti kurabilecegin kisi vede kurumlar olsa dogru olani. Saturn. Mediamark gibi yerlere baktimda Ayni donanim. 1600 veya 1800 varan bir satis bedeli ortaya cikiyor.
    Belirttigim gibi ödeme konusunda teretütlerim var.
    Saygilarimla.

Tecrübeli Üye Impostor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,581
    110 mesaja 150 teşekkür aldı
    media markt yada saturnda pazarlik yapabilirsin, internetteki daha ucuz olan fiyatlarida gösterebilirsin saticilara...

7. Impostor üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Düsseldorf
    Ettiği Teşekkür
    131
    Alıntı Impostor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    media markt yada saturnda pazarlik yapabilirsin, internetteki daha ucuz olan fiyatlarida gösterebilirsin saticilara...
    Kendileri intternete eger Ayni seyin reklamini vermislerse ozaman Diyebiliyorsun. Intternetteki fiyat Magzanizdaki fiyattan farkli diye. ozaman bakiyorlar ve o Fiyattan sana veriyorlar.
    Böyle bir Aypet. Vede Buzdolabi almistim. EBaydaki fiyata yaparlarmi bilmem. Cünkü Arkadasinda belittigi fiyat großbritannien olunca nasil bir Tepki verirler bilmem. Birde Starunda einfache führungu yani normal Objectivli olani satiyorlar. Benim Almak istedigimi Gehäuse ve Arti Objecktiv olarak alman gerekiyor. Yani Angebotlari yok.

Tesekürler. Saygilarimla.

Kicket
    Ettiği Teşekkür
    137
    153 mesaja 324 teşekkür aldı
    amazonu sana teklif ederim. bende ebayi sevmiyorum ve ordan hic alis-verisde bulunmuyorum.

buyur: https://www.amazon.de/Canon-Digitale...=Canon+EOS+80D

gönül rahatligi ile siparis verirsin. simdiye Kadar amazonda hicbir yamukluk görmedim. her siparisim sayfada yazildigi gibi sorunsuz ve kusursuz geldi.

Kolay gelsin.

10. Antakya üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Düsseldorf
    Ettiği Teşekkür
    131
    Alıntı Antakya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    amazonu sana teklif ederim. bende ebayi sevmiyorum ve ordan hic alis-verisde bulunmuyorum.

buyur: https://www.amazon.de/Canon-Digitale...=Canon+EOS+80D

gönül rahatligi ile siparis verirsin. simdiye Kadar amazonda hicbir yamukluk görmedim. her siparisim sayfada yazildigi gibi sorunsuz ve kusursuz geldi.

Kolay gelsin.
    Öncelikle Allah razi olsun.
    Aynisi Saturnda 1279€ idi almadim . Benim almak istedigimde Video Cekimleri daha iyi olan objecktiv.
    Sanirim Ayrinti dikakatinden kacti. Objecktiv. EOS 80D + 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM
    Saygilarimla.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)