Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2955 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 89 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sunexpres,de biletler ucuzlamis

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    44
    6 mesaja 19 teşekkür aldı
    Merhaba arkadaslar,

ben son iki senede hem Germanwings le, hem Sun Express le hemde THY ile gidip geldim Sabiha Gökcene.
    Germanwings le yazin gittim Istanbula, yanliz idim onun icin ucuz bilet buldum sonra hayret ettim.
    Ilk defa yeni Airbus 320 Ucagi ile uctum onlarin Filosunda. Koltuklari öne dogru genis ve temiz idi.

Sun Express ile Eylülün basinda geri ucusumuz oldu. Ucak aksam seferi idi ama gec kalmisti, sonra Stuttgart Hava Limani ucagi
    kabul etmedi gece 12 den sonra. Neticede Nürnberg e indi sonra Otobüs le bizi Stuttgarta getirdiler ama 2 Saat gece yarisi bekledik sogukta disarda
    1 yasindaki bebekle.
    Yani Istanbul dan eve gelmemiz 12 Saat sürdü ve sikayette bulunduk. Esime ve bana 400 Euro dan yani 800 Euro geri para ödediler. Kanun geregi.

THY ile Ocak ayinda gidip geldik cok memnun kaldim yine. Donuste First Class ta kimse olmayinca butun bebekli Aileleri öne aldilar rahat bir sekilde geri geldik.

Neticede bir aksilik olunca hemen bütün sirketi kötülemek dogru olmaz, ama yinede mesela Pegasustan genel olarak nefret ederim hic sevmem.
    Fiyat cok abartili degil ise THY den vaz gecmem.

2. Mercedes190 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)