Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3261 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 362 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yurtdisi Borclanmasi hakkinda

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    4
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Merhaba Karadeniz kardes
    ben daha önce eski beceriksizlerde yazmistim bana bilgi vermistiniz o zaman borclanma icin yazmistik sgk ya ama red oldu alman vatandasiyiz diye simdi yeniden deneycegiz
    yine sizden bir yorum alamk isterim durumumuz asagidaki gibi bize bir fikir verirseniz sevinirim ödemede zamlar gelmeden
    benim 1978 sigorta baslangicim var 1590 gün 18 ay askerlik yaptim türkiyede 1989 almanyaya geldim 2005 te alman vatandasi oldum mavi kartim var dogum tarihi 20.06.1966
    esim 1981 almanya gelisi 1986 ilk is baslamasi üc cocuk var türkiyede calismasini bu sene 2015 agustos da 20 gün calismis göründü sgk da 05 .09.1968 dogom tarihi
    ikimizde devamli calistik bu zamana kadar simdi dilekceye nasil yazalim sizce benim düsüncem ikimizinde önce 3600 günü tamamlayip emekliyi garantileyip dönüse dogruda kalanlari tamamlayip dönünce hemen emekli alabilirmiyiz birde simdi acilen hangi evraklar lazim hangi tarihleri yazalim ve kac lira yazacagiz ödeme gününe postayla yollayacagim cocuklarda bir hafta sonra türkiyeye gidecekler bir kopyasinida onlarla garanti olsun diye elden verdirecegim simdiden yardimin icin tesekkür ederim.....

karadeniz kardes ..
    Konu Liselim tarafından (18 Aralık 2015 Saat 21:31 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)