Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3248 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 166 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye'ye Kesin Dönüş (Hakkında Bilgiler, Tecrübeler, İzlenimler, Haklar)

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    702
    169 mesaja 299 teşekkür aldı
    Türkiyeye kesin dönüs hesap isi degil, gönül isidir. Her türlü maddi imkani olan insanlar yinede dönmüyor, o yüzden hic laf uzatmaya gerek yok bu dönme isi tamamen GÖNÜL isidir. isin icinde hesap varsa o sadece kendini ve etrafini kandirmaktir.

2. 4 kişi SesSizliK üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    702
    169 mesaja 299 teşekkür aldı
    Alıntı benims Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkiyeye kesin dönüs hesap isi degil, gönül isidir. Her türlü maddi imkani olan insanlar yinede dönmüyor, o yüzden hic laf uzatmaya gerek yok bu dönme isi tamamen GÖNÜL isidir. isin icinde hesap varsa o sadece kendini ve etrafini kandirmaktir.
    Tamam hesap isi degil gönül isi dedim amma., bide hayatin gercekleri ve iki ülke arasindaki Sosyo EKONOMiK farkliliklar var kardes ne demissin meslek yok, sanirim kirada oturacan arti elinde belli bi miktar birikmisinde yok yani seninki tam bi macera TR ye dönüpte ayda 1500,, 2000 tl lik bi iste calisip ev kirasi okula giden cocuklar ve gecim üstelik TR de devlet memuru degilsen is garantin hic yok heran issiz kalma durumuda var. yerinde olsam böyle bi maceraya atilmazdim ele güne kendimi GÜLDÜRMEZDiM

5. SesSizliK üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)