Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3248 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 166 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye'ye Kesin Dönüş (Hakkında Bilgiler, Tecrübeler, İzlenimler, Haklar)

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye DOST01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Ettiği Teşekkür
    7
    2 mesaja 17 teşekkür aldı
    Türkiye'ye dönüpte tatsiz seyler yasayan arkadaslar benim kanimca yasanacak dogru yeri ve dogru kisileri secememislerdir, Sahtekar , yalanci, ikiyüzlü insanlar desen Avrupa'da da fazlasiyla var, uzak duracaksin kardesim, Avrupa'da ne yapiyorsan burda da aynisini yapacaksin, Saygi konusuna gelince, yukaridaki yazimda da belirttigim gibi, burda özellikle is saatinde insanlarin birbirine saygisi yok, Simdi bir de su var , Istanbul'da yasamak baska , Anadolu'da bir sehirde yasamak cok daha baska, Istanbul'da insan cok, yasam zor, ancak bu da Türkiye'de yasanmaz anlamina gelmiyor, Türkiye'de 81 vilayet var hatirlatayim, Ayrica burda kimse size yanlis birsey yapinca veya kendince yanlis yaptiginizi düsününce, falanca kanunun bilmem kacinci maddesinden bahsetmiyor, herkes kendi isine bakiyor ta ki kendi hakkina dokunana kadar, Vicdan, anlayis, idare etme, asil saygi ve özgürlük bunlardir bana göre, Avrupa'da özgürlük denen birsey yok, herseyin takip altinda, özellikle son dönemde yabanci + müslüman oldugun icin zaten 2-0 yenik basliyorsun her gün hayata, Kimse hikaye anlatmasin, asil özgürlük burda , hersey sadece biraz daha zaman istiyor o kadar , O memleketlerini ve insanlarini cok sevdiginiz Avrupalilar bizim memleketi karistirmasa bu memleket coktaaan ayaga kalkmisti, bizden ögrendikleri saygiyi bize medeniyet , demokrasi , insan haklari diye satmaya calisiyorlar , uyanin artik biraz, bana orda göstermelik saygi gösterip arkamdan memleketimin kuyusunu kazacaksa , bana lazim degil o saygi, memlekette ben sira beklerken veya trafikte, bana saygisizlik yapilmasina raziyim ben kardesim.
    Konu DOST01 tarafından (27 Mart 2016 Saat 23:04 ) değiştirilmiştir.

2. 4 kişi DOST01 üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)