Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3250 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 166 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye'ye Kesin Dönüş (Hakkında Bilgiler, Tecrübeler, İzlenimler, Haklar)

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye haveri68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    269
    206 mesaja 534 teşekkür aldı
    Ben Hala cesaret edemedim türkiye ye dönmeyi ,hala gidip geliyorum alti ay orda alti ay burda birden gitmek biraz zor olacak alistira alistira olacak bende ,ben de Türkiyeyi cok seviyorum ama ben Insatla ugrastim
    o da beni yipratti insanlari tanidim yamuklugun her türlüsünü yasadim ahlaksizligin her türlüsünü gördüm adaletsizlign her türlüsü ,bir kere türkiyede adalet olayi yok ,almanyadaki gibi adalete basvuramiyorsun insanlar
    samimi degil herkes zil takmis oynuyor ,kisiliginin disanda gösteriyor taki gercegi gördün mü bunda tam ters kisilik ortaya cikiyor ,biraz sosyolojik olarak arastirilmasi lazim ,hava güzel deniz güzel ama gerisi cok zor
    maddi sikintin bile olmasa yinede birden kesin dönmeyi gözüm simdilik yemiyor

2. haveri68 üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Yeni Üye Asafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    269
    1 mesaja 2 teşekkür aldı
    Selamin aleyküm

Benim cevremde su son 5 yilda 10 aile kesin dönüs yapti. bazilari geri döndü yanlis planlamadan dolayi bazilari da basarili oldular. (Almanya ya geri gelen 2aile) Geri gelenlerin ortak noktalari sabit is gelirleri haric kira ödemeleri ve is geliri haric baska gelirkaynaklarinin olmamasi yani kira ve benzeri gibi. Bunlarin arasinda dogma büyüme burali olanlar da vardi ithal damat dediklerimiz de. Su bir gercek Almanya ya alisan kendi memleketine niye alismasinki. Burda bence sadece sartlar ve kosullar belirleyicidir. Dönmeye müsait olan kisiler dönsünler. Hayat sevdiklerinden uzak yasamak icin cok kisa.

selametle

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)