Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2938 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: VW PASSAT. FORD MONDEO TOYOTA AVENSIS hakkinda bilgi

Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    5 mesaja 5 teşekkür aldı

VW PASSAT. FORD MONDEO TOYOTA AVENSIS hakkinda bilgi

arkadaslar ben araba almak istiyorum diesel ve bu uc marka arasinda kaldim siyce hangisssi daha uygun kafam karisik

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    18
    33 mesaja 40 teşekkür aldı
    Bahsettiginiz araclarin hepside güzeldir önemli olan aractan neler beklediginizdir ayrica sifir mi alacaksaniz yoksa ikinci el mi bilmiyorum. Ikinci el ise kac yillik araclara bakiyorsunuz otomatik mi düz vites mi? Daha detayli aciklama yaparsaniz yardimci olmaya calisirim.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    13
    11 mesaja 15 teşekkür aldı
    Aradagin Arabalarin kac model olacak kac PS olacak ne kadar Para verecen kac km olacak burda Passat Mondeodan 2000 ila 3000 euro pahalidir Toyotayi bilmiyorum bence Mondeo ile Passat arasinda sadece fiat farki vardir kalite aynidir benim görüsüm böyle

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    70
    12 mesaja 15 teşekkür aldı
    Ben uzun yillar passat kullandim sifirindanda basim agridi ikinci elindede tövbe ettim vw grub a simdi bir arkadasin tavsiyesi ile Ford S-Max aldim yaklasik iki yil Kadar oluyor tek kelime ile
    mükemmel ve sorunsuz bír araba vede tam aile arabasi Ford tavsiye ederim.Araba isi sans isi birazda sansin yaninda olsun

Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    5 mesaja 5 teşekkür aldı
    Alıntı Nazarnet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bahsettiginiz araclarin hepside güzeldir önemli olan aractan neler beklediginizdir ayrica sifir mi alacaksaniz yoksa ikinci el mi bilmiyorum. Ikinci el ise kac yillik araclara bakiyorsunuz otomatik mi düz vites mi? Daha detayli aciklama yaparsaniz yardimci olmaya calisirim.
    Ikinci. El almak istiyorum su andaki arabam mercedes c180 2008 model yine 2009-10 olabilir otamatik de olur duzde olur sizce hangisi onerilir

Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    5 mesaja 5 teşekkür aldı
    Alıntı Mondi67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aradagin Arabalarin kac model olacak kac PS olacak ne kadar Para verecen kac km olacak burda Passat Mondeodan 2000 ila 3000 euro pahalidir Toyotayi bilmiyorum bence Mondeo ile Passat arasinda sadece fiat farki vardir kalite aynidir benim görüsüm böyle
    2008 modelden asagi olsun istemiyorum
    140 ps den az olmamali yine de
    11 bin euro ya kadar verebilirim km
    en fazla 110.000 binden az olmali kardes

Tecrübeli Üye Piyerloti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    332
    44 mesaja 62 teşekkür aldı
    Alıntı kaptannnn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2008 modelden asagi olsun istemiyorum
    140 ps den az olmamali yine de
    11 bin euro ya kadar verebilirim km
    en fazla 110.000 binden az olmali kardes
    Slm iyi aksamlar arkadasim ben 2013 model passat aldim 109000 km garanti dahil 14700 euro

9. Piyerloti üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    5 mesaja 5 teşekkür aldı
    Alıntı Piyerloti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Slm iyi aksamlar arkadasim ben 2013 model passat aldim 109000 km garanti dahil 14700 euro
    Kac motor nasil peki memnun musun

11. kaptannnn üyemize teşekkür edenler:

Ettiği Teşekkür
    332
    Motor 2.0 tdi bluemotion 140ps su ana kadar memnunum alali 2 hafta oluyor leasing arabasiymis bakimli temiz bundan önce passat 1.9tdi vardi 413000 km de sattim yaklasik 10 sene kullandim 90000km trial kayisini degistirdim hatta 3defa türkiye de insallah bu da önceki arabam gibi uzun vadeli kullanirim sorunsuz

13. Piyerloti üyemize teşekkür edenler:

Ettiği Teşekkür
    332
    Sayet stuttgart tarafinda oturuyorsan wendlingen de autohaus siegel var git bak derim ama belki isim verdigim icin sorun oluyorsa yönetici arkadas dan özür diliyorum.

Saygilarimla

Piyerloti

Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    5 mesaja 5 teşekkür aldı
    Simdi gercekden mondo ve passat arasinda kaldim bir turlu karar veremoyorum 2.0 diesel kac liter yakar her iki aracda da

Üye
    Ettiği Teşekkür
    13
    11 mesaja 15 teşekkür aldı
    Kaptan ikisinide dene hangisi hosuna giderse onu al ben kendim 2004 model Mondeo kullaniyorum 3 kere izin yaptim tam izin arabasi ben memnunum suana kadar yagina suyuna ve frenlerini deyistirdim baska masraf yapmadim sen tabi daha yeni modelini alacaksin o daha iyidir benim komsuda 2008 model passat var zirt pirt kapi kilidi bozuluyor bilmiyorum artik hastalikmi passatlarda .Motortalk diye sayfa var oraya bir bak hangi araba daha fazla problem yapiyor diye bak

Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    5 mesaja 5 teşekkür aldı
    Alıntı Mondi67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaptan ikisinide dene hangisi hosuna giderse onu al ben kendim 2004 model Mondeo kullaniyorum 3 kere izin yaptim tam izin arabasi ben memnunum suana kadar yagina suyuna ve frenlerini deyistirdim baska masraf yapmadim sen tabi daha yeni modelini alacaksin o daha iyidir benim komsuda 2008 model passat var zirt pirt kapi kilidi bozuluyor bilmiyorum artik hastalikmi passatlarda .Motortalk diye sayfa var oraya bir bak hangi araba daha fazla problem yapiyor diye bak
    eywallah kardes dedigin siteye bakicam bakalim

Üye
    Ettiği Teşekkür
    39
    6 mesaja 6 teşekkür aldı
    Volkswagen Passat olacaksa 2008 öncesini almayin, nedeni ise PumpeDüse Motor sorunlari yüzünden. 2008 sonra CommonRail Motor takilmistir.

Bende 2010 VW Passat Variant Highline 2.0 TDI 140PS 6-Vites DSG Otomatik var memnunum. Baska sorun varsa arac hakkinda yaz

Ucuz olacak Ford Mondeo ya da göz gezdir derim.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    5 mesaja 5 teşekkür aldı
    Mondeo ewet ucuz ama bur iki bin onemli degil benim icin onemli olan bana cok sorun cikarmicak ideal araba hangisi ise o olsun isterim

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    18
    Ikinci. El almak istiyorum su andaki arabam mercedes c180 2008 model yine 2009-10 olabilir otamatik de olur duzde olur sizce hangisi onerilir
    Bahsettiginiz araclari önceden test etme imkanim oldu yalniz test ettigim araclarin motorlari kücük hacimli ve benzinli idi. Sizde yorumlariniza bakilirsa yüksek PS'li arac düsünüyorsunuz bu yüzden size motor konusunda tam bir öneri sunamam. Ama bahsettiginiz araclarin disinda Opel Insignia 2.0 CDTI araci test etme imkanim oldu düsünürseniz sizi memnun edecektir diye umuyorum.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    5 mesaja 5 teşekkür aldı
    Ewet opel de guzel haklisiniz ama ben bir turlu opel e isinamadim neden se😃😃

Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    5 mesaja 5 teşekkür aldı
    Peki siz memnun musunuz dusuk ps olsa bile

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    18
    Ewet opel de guzel haklisiniz ama ben bir turlu opel e isinamadim neden se����
    Hosunuza gitmeyebilir herkesin zevki farklidir ben sadece test sürüsüne ciktigim araclar hakkinda size öneri sunuyorum eger sizin de firsatiniz olursa bir sürüs yapin derim belki karariniz degisebilir.

Diger sorunuza gelecek olursak kücük hacimli motorlar genelde ekonomi odakli oluyor ben bu test sürüslerini Türkiye'de bolca zamanim varken yaptim. Bulundugum sehirde ki plazalarda kücük hacimli motorlar genelde test sürüsü araci oluyordu bende bütün plazalari dolasip araclari test ediyordum. Suan 2.0 TDI 140 PS araca sahibim performansi bana yetiyor zaten cok sakin kullanan biriyim tabi 3.0 TDI olsa kötü mü olurdu gayet iyi olurdu ama istedigim aracin fiyati 20 bin rakamlarini devirince bu mümkün olmuyor. Eger ki otobanlarda yüksek hizlarda seyrediyorsaniz kücük motorlu araclar size uygun olmaz ve belli bir hizdan sonra aracin gücü kesilir.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    5 mesaja 5 teşekkür aldı
    Suandaki arabam 2008 mercedes c 180 156 ps benzinli bende cok hizli giden birisi degilim yol yol kaclik sa 10 15 fazlasi giderim yani 2.0 140 yada 170 ps almayi dusunuyorum yano hesabima hangisi uyarsa

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)