Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2994 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 62 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Alman laşıyormuyuz ?

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    76
    203 mesaja 330 teşekkür aldı
    usta ya 100 seneye kadar insanlik falan kalmayacak zaten

2. Sponsor Reklam
    Yeni Üye
    Nereden
    Duisburg-Denizli
    Ettiği Teşekkür
    546
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    bende katiliyorum,Almanlasiyorum gecenlerde,Bakkala gittim arabami bakkalin önüne park etmedim bes dakikalik alisveris de olsa kimseyi rahatsiz etmeyim dedim(Legal bir Parka durdum.Trafikte isik yesil olunca yarim saniye icinde Kornaya basmadim öndeki arabaya,Cevreye baktim tertemiz bende yere kenara cöp atmadim.Sira kuyurklarinda söyle böyle önde tanidik var diye öne gecmeye calismadim.beni suclu halde yakalayan polise rüsvet teklif etmedim.picknik yaptigim yerde cöplerimi ya cöpe atim yada götürdüm.Sigara icilmesi yasak yerlerde sigara icmedim.kimseye sen benim kim oldugumu biliyormusun demedim.acik giyinmis bir bayana o o p gözüyle bakmadim. .... bunlar benim gözümde iyi olan seyler .....ama insanlik sadece almanyada degil bütün ülkelerde bitiyor,Anaokulunda taktilar sirtima cantayi 40 yasina girdim hala takiyorum ise giderken.Stress cogaldi,yirmi yildir ayni firmada calisiyorum,yirmi yildir insan eksiltip isi cogalttilar,,,,simdi Anaokulunda bile ingilizce derseleri veriyorlar ilkokuldaki dersler bizim eskiden ortaokuldaki dersler.cocuklar okuldan geliyor iki saaten fazla ders yapiyorlar bos vakitler azaldi.ise git calis ya kalk ise git güzel hava desen zaten burada az,Faturalar,Cep telefonlari, Sigortalar,Terminler,öbür sigortaya gec,üc ay öneceden haber ver,Kafalar dolu,ama Türkiyeninde ilerid böyle olacagina eminim,Zaman gectikce Aile geriye atiliyor.Biz büyükler büyük olamiyoruz cocuklar cocuk olamiyor........ yine iki satir yazacaktim sayfayi doldurmusum selamamlar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)