Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3259 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 92 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dortmund daki Festi Ramazan

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye gentlement - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mannheim
    Ettiği Teşekkür
    24
    172 mesaja 424 teşekkür aldı
    Bu fuara ilk 2 yil üst üste katilip ticari amacli stand acmis birisi olarak izlenimlerimi yazayim sizlere:

Bu fuari organize eden sirketin (Nelson Europe GmbH) sahibi Ergün Özkara´dir. Ortagi ise Kazel Textil´in sahibi Hasan Kazel´dir. Bir tanede "Finansman" saglayan ortaklari var ancak ben tanimiyorum ve bu kisiyide cok gizli tutuyorlar.

Ilk basladigi yil, konumu durumu ile Hasan Kazel ile birlikte arkalarina Süleyman Hilmi Tunahan Efendinin teskilatinida alip (Süleymancilar) yaptilar ve kendilerininde beklemedigi mükemmel bir baslangic yaptilar. Ramazan sonunda öylesine büyük bir kar elde edildiki (sadece giris ücretinden 1.500.000 EUR) ileriki senede teskilati bertaraf edip sahzi sirketleri adina yapmaya devam ettiler. Is hayir isinden kicip sirf "ahlaksiz" ticarete dönüsünce fiyatlarda artik "kaziklama" durumuna geldi.

Ben mesela ilk 2 yil 50 metrekare standa 5.500 EUR ödemisken, 3. yil 12.500 EUR istendi... Bu resmen insana kazik atmaktir... Dogal olaraktan artik katilmamaya basladim. Benimle birlikte ilk 2 yil katilip daha sonra birakan en az 30-40 stand sahibi var. Dikkat edin, heryil zaten degisik insanlar stand acarlar. Stand fiyatlarin bu denli yüksek olmasi dogal olarak oradaki satis fiyatlarinida yükseltiyor. Dikkat ederseniz stand acanlarin büyük cogunlugu ya sacma sapan tanitim standlari yada yemek standlaridir.

Aslinda söyleyecek cok sey var ancak gerek yok...

Sahzen ben kendim gezme amacli kimseye tavsiye etmem. Cünkü ihtiyaciniz olan hicbirsey yok... Schalke Pazari bile daha güzel

2. 6 kişi gentlement üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)