Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2995 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: SORU Ebayden kahve Makinesi aldim. 6 gün sonra geri yolladim 25% kesiyor??

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Kicket yilmaz68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    ALLAH'IM şehitler yurdu vatanımızın her türlü nimetlerinden faydalanıp hainlik yapanları helak etsin
    Ettiği Teşekkür
    382
    138 mesaja 642 teşekkür aldı
    Alıntı cinnah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen almanlarla ya hic yasamamisin yada hic calismamisin, firsatini buldular mi gözünün yasina bakmazlar. Ben nerdeyse 16 sene sadece türklerle calsitim, son alti senedir nerdeyse sadece Almanlarla calisiyorum. Kisacasi bir senin yazdiklarina birde benim yasadiklarima bakiyorumda arkadas zerre kadar hakkin yok.
    Almanları öğen yada almanlar bizden daha iyi dedim mi? demedim ben diyorum ki biz iyi örnek olalım bizleri iyi insanlar olarak parmakla göstersinler diyorum, 30 sene almanlarla çalıştım 37 senedir almanyadayım. Ben 20 euro için Türkleri kötü denilmesini istemem. Yeri gelir bi masada 500 euro yer hesap kapatırız ama 20 euro için değmeyecek işler ile uğraşmayalım diyorum.

2. yilmaz68 üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    30
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    Alıntı yilmaz68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Almanları öğen yada almanlar bizden daha iyi dedim mi? demedim ben diyorum ki biz iyi örnek olalım bizleri iyi insanlar olarak parmakla göstersinler diyorum, 30 sene almanlarla çalıştım 37 senedir almanyadayım. Ben 20 euro için Türkleri kötü denilmesini istemem. Yeri gelir bi masada 500 euro yer hesap kapatırız ama 20 euro için değmeyecek işler ile uğraşmayalım diyorum.
    68yilmaz
    sen kahve makinesini almis olsan, kullanmadan geri yollarmiydin? Tabiki denerdin bende denedim. bence acikca beschreibung da yazmasi lazimdi, kullanildigi taktirde yüzde 25 kesiyoruz diye.
    bende ozaman bisey demeye hakkim kalmazdi. PayPal bile dedi abartmis diye. yüzde 10 kesebilirdi dedi. Artik PayPalada pek inanmiyorum. biz bisey yapamayiz dedi. hem bana hak veriyor hemde bisey yapamayiz diyor. nerde kaldi käuferschutz?
    Ben buna kizdim. para icin degil.
    20 euroda degil bikere paranin 3te biri 50 euro.
    Böyleyse wiederrufun ne anlami var? hemde 1 ay.
    adam bilse parasinin ücte biri gidecek zaten geri yollamaz. veya alirken birkere daha düsünür.

Alıntı gentlement Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardes, denemek baska 6 gün kullandiktan sonra geri yollamak baska! Birak 6 günü 1 gün dahi kullanilsa o ürün yeni diye satilmaz artik? Baskalarinin keyfi icin satici neden zarar etsin! Unutmayin, 30 günlük geri verme hakki sadece kullanilmamis ürünler icin gecerli.

Mesela bizzat gidip almis olsa ne olurdu? Emin ol kesinlikle geri almazlardi. Ben OBI den Bosch Akkuschrauber aldim. Gercekten 1-2 saat insaatte kullandiktan sonra Rigipsplatte'leri caktiktan sonra bozuldu! Hicbir sekilde calismadi. Yani acikcasi, neyi yanlis yapabilirsinki Akku Schrauber'da? Neyse gittim OBI degistirmek icin kabul etmediler! Dedimki dalgami geciyorsunuz, daha 2 saat önce aldim, hayir dedi geri alamayiz...!
    Kardessizin obide biraz abartmis. bence kesin en azindan degismeleri lazimdi makineyi. böyle biseyde basimdan gecmedi ama kesin degisirlerdi diye tahmin ediyorum.

Alıntı Selale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    amazon da 133€ ayni makina, ve geri verdinde hic sorun olmuyor.
    benn sahsen ebaydan artik bisey almiyorum
    Sagol Selale arkadasim. bende amazondan hic alisveris yapmadim. yavas yavas oraya da alismam lazim.
    Konu Memoli1976x tarafından (07 Mart 2016 Saat 13:29 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)