Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3000 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Köln Radyosu Yayindan Kalkmasin

Konulanmýþ Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye haveri68 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Ettiði Teþekkür
    269
    206 mesaja 534 teþekkür aldý
    sene 1980 almanya ilk gelisim duydugum ilk türkce ses yarim saat ti hep onu beklerdik Heim arkadaslari sekiz on kisi 2 göz oda ranzali sistem bazen merdivenle ücüncü kat ranzaya cikmak gerekti ,kimse kimseyi tanimaz
    ama hepimiz ,bir aile gibiydik( Ispartali mustafa amca alanyali duran amca afyonlu osman ve mehmet amca aksaryli harmandalili cici dayi yer dortmund Münster str 251 ne günlerdi köln radyosu deyince bunlar aklima geldi, iclerinde en kücük olani bendim yas 13 bu büyük insanlarin icinde bir cocuk ve ayni zamanda bir büyük ne günlerde cogumuz kopup gittik ,bir daha kimseyle karsilasmadik ,yasayanlara allah saglikli ömür versin göcenlere de allah rahmet eylesin .

Köln radyosuna gelince o gün bir ihtiyacti ,cünkü tek haber aldigimiz yer tek müzik dinledigimiz yerdi orasi bu gün ihtiyac var mi gercekten dinleyen varmi bilmiyorum ben artik sadece türk telezvinyonlarina bakiyorum
    eger burda bu konu acilmasayadi ,köln radyosunun devam ettigini bile bilmiyordum .benim icin sadece bir ani olarak kaldi

2. 2 kiþi haveri68 üyemize teþekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)