Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3000 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yasli Birisiyle Münakasa yaptim morelim bozuldu.?

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Administrators karam82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    6,389
    10,754 mesaja 142,214 teşekkür aldı
    Sabah Sabah Bir yasli alman beni sinir etti basligiyla, Acaba biz de ayni sekil irkci olmuyormuyuz..??
    Sabah Sabah yasli birisi demek yerine. konu basligi Alman diyerek vurgu etmekte üc asagi bes yukari ayni hesap a geliyor..

Bir kisiyle yasanilan bir münakasayla genelleme yapilmis buda uygun olmamis. Konu basligini düzeltim..

Kisa yazip konuyu kapatiyorum.

Bizler yasadigimiz avrupa ülkelerinde sürekli kendimizi hakli görürüz, beki bu Avrupalilar Türkiyede yasayip bizler gibi Türkiyede davransalar acaba ne olurdu..??

Örnek Köyünüzü Hesap a katin kendi köyünüzde 10 alman yasiyor ve bu 10 almanin 4 calisiyor 6 devletten geciniyor, Sizler ise sabah erken kalkip ise gidiyorsunuz adam misil misil yatiyor geliyorsunuz birde bakiyorsunuz son model arbasiyla hava atiyor ve üstüne seni azarliyor firca cekiyor seni dövüyor, kimse üzerine alinmasin ama genellemede bunlarin ne kadar cok oldugunu hepimiz biliyoruz.
    Sizin köylülerin bu Almanlara karsi nasil tutum sergiler, sizin köyü bilmem ama benim köylülerimin sergileyecegi tavri düsünemiyorum......

Bu konuyla alakasi yok ama cok kücük bir olayda nasil sinirlenebildigimizi göründügü icin kisadan yazdim ve konuyu kapatiyorum..

Daha sakin ve huzur icin bu sinirimizi biraz yenmemiz gerekli

iyi forumlar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)