Alıntı idiye Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Emekli 69 yasinda ,bu güne kadar evde bozulan tüm elektrikli aletlerin tamirini yapan buna camasir ve bulasik makinasi dahil hertürlüsünü kendik onaran bir teknik ressM DIPLOMASI OLAN ;Fakat mutlu akülerinde sadece bir defa resim cizip merkez atelyesinde imalati yapilan,simkoda elektrik montajda bir sene calisan 73 sonu almanyaya gelan dokumada calisan 25 senede fabrikadaki tüm dokuma makinalarini ve diken makinalarin tamirini kendi kendine ögrenen.Kabiliyetli biri olmama ragmen su an evde oturan bu yaptigim islerin tarih olmasindan dolayi T.v bagimlisi ve seker ile tansiyonla bogusan birisiyim.

Darda olana yardimi seven biri olarak ,buraya yazan evinde problemi olup isin icinden cikamayana elimden geldigi kadar yardimci olmaya hazir biriyim.

Bu arada yardim ettigim kisilere bugüne kadar hic bir ücret talep etmeyen.Yardim maksadiyla kim olursa olsun hala yardim eden bir bireyim.
Berlinde Hangi Dokuma Firmalarında çalıştın Usta bende Almanyada Tekstil okudum 1976-1980 yılları arası ve İntertex Firması beni Bayernden Berline getirdi sene 1986 da,
Kısa bir süre Lindau Dornier Firmasında Makina Montaj işinde Eğitim gördüm ,aynı senin yaptıklarının aynısını ben yapıyorum şimdi..