Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2972 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 27 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kulak Çınlaması

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    37
    91 mesaja 160 teşekkür aldı
    Alıntı Usta81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lütfen konuyu çarpıtmayalım burda sıkıntısı olan kişiler dert ortağı olmaya belki birbirlerinden tecrübelerinden faydalanıp paylaşmak istiyorlar alakasız saçma yorumlar yapmayalım
    bekle ispatini buliym, bulmam uzun sürecek. ben bu boardda yillardan beri varim. kimsele bugüne kadar dalga gecmedim.
    saglik olarak baska anlami da olabilir, dedigim sey ama dogru, ileride bileklerinize cip yerlestirirlerse sasirmayin
    %95 saglik la ilgildir, ama dedigim %5 lik bir ihtimal de budur
    BARKOD lar, Kredi kartlari neden gün gittikce cogaliyor, yakinda nakit para kalkacak , ve kontrol mekanizmalar insanlari teker teker ele alacak ne yapiyor nereye gidiyor bizim istedigimiz gibi bir "insan" yaratabiliyoz mu

konudan cikmak istemiyorum. bana yardim etmek isteyen : Ramazan Kurtoglu yazin youtube, kendisi dinler tarihi, finansal vs uzmanidir ve docenttir istanbul aydin üniversitesinde.
    su an icin buldugum :
    https://www.youtube.com/watch?v=QU9kjMftEsA
    1:32:00 dan bi basla , 10 dak izle , kulak cinlamasi endirek burda diyor, baska bir videoda tam kulak cinlamasinida kullaniyor, ispatini koyacagim buraya.

tabiki sacma geliyor herkes de olacak diye bir sey de yok, ama "deney" kisi seniz sizde daha cok olur

@elektroniker @hknbln @tr-22 @usta81
    burda dedigim olay direk olarak anlatiyor hocam :
    https://youtu.be/QU9kjMftEsA?t=8518
    2:21:58 den itibaren ca 2:24:30 kadar izleyin..

bir kac saat zamanimi aldi, ama en azindan "dalga" gecmedigimi kanitladim.
    rahatsizligi olanlara gecmis olsun dileklerimi iletiyorum. insallah bir caresi bulunur, gercekten rahatsiz edici.
    bu konu üzerinede daha fazla yazmayacagim, bilgi almak isteyen baska konular üzeride özel mesaj atabilir, burasi onun yeri degil.
    iyi aksamlar
    Konu f4scistx tarafından (18 Şubat 2016 Saat 21:01 ) değiştirilmiştir.

2. f4scistx üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Moderator brian_usta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    hinter Mond gleich links
    Ettiği Teşekkür
    511
    361 mesaja 1,127 teşekkür aldı
    slm,

@f4scistx adamin söyledigi belkide dogrudur belki yanlistir bilemem ama, @usta81(10yil) @sansar74(20yil) @ hknbln(15yil) @antakya (20yil gece gündüz araliksiz) @engiz(15yil) @kancasiz (29yil).

bu arkadaslarda en azi 10yil ve en fazlasi 29 yil boyunca bu kulak cinlamasi var .

eger senin dedigine inanirsak yada adamin dedigine inanirsak demekki o zaman kancasiz ile 29 yil boyunca ugrasiyorlar ama bir türlü beyinlerini ele gecirememisler

tabi böyle birsey yok demiyorum ama bu daha cok ,cok gelismis ülkelerde pilot yerlerde uygulaniyor olabilir ..bilemiyorum.

ama bunlarin bu konuyla ilgisi olduguna inanmiyorum, bu arkadaslirin gercekten rahatsizliklari var ve yardim istiyorlar.

bu tür komplo teorileri ile yardim alacaklarina inanmiyorum,daha cok tippi yardim ile alakali yazarsaniz onlarada yardimci olursunuz.

@f4scistx ama sen bu konuyu "de bakimde" ayri bir konu acarak tartisabiliriz cünkü cok ilgi cekici.

s&s

5. brian_usta üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    37
    91 mesaja 160 teşekkür aldı
    haklisin mod arkadasim. dedim ya. saglik olarak dir %90 , ama böyle bir sey var. dünyada cok sey dönüyor.
    allah arkadaslarin yardimcisi olsun.
    ben sadece bana atilan "yalani" temize cikarttim. Degisik ilgi cekici konular acilirsa yorum yaparim, da acmiym ben, sonra karisiyor ortalik

Kicket yilmaz68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    ALLAH'IM şehitler yurdu vatanımızın her türlü nimetlerinden faydalanıp hainlik yapanları helak etsin
    Ettiği Teşekkür
    382
    138 mesaja 642 teşekkür aldı
    Süs eşyaları vardı masa üstünde dururdu bildiğimiz musluk çeşmesinden su akardı ses çıkarırdı bilen var mı ha işte o suyun sesi bu çınlamayı bastırıyor yattığınız odada olması sizi çok rahatladır.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    44
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Ayni sorun 2010 yilinda bende de oldu, 4 gün hastanede yattim. Ne yazikki halen bir caresini bulmus degiller. Tip sisirildigi kadarda gelismemis yani

Üye sami28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    47
    18 mesaja 35 teşekkür aldı
    Kafadan hacamat yaptirip bir faydasini gören oldumu?

Tecrübeli Üye Tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Schwarzwald
    Ettiği Teşekkür
    903
    171 mesaja 265 teşekkür aldı
    Selam

bütün millet burada toplanmis. En az 26-27 senedir bende de tinnitus var arti giderek artan agir isitme. Kulaklik kullaniyorum.
    Su an icin bu dertlere bir care yok. Insallah ileride. Onun icin bununla yasamaya alismak gerek.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)