Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2990 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 28 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: board da biraz aktif olalim

Moderator
    Ettiği Teşekkür
    7
    53 mesaja 181 teşekkür aldı
    .....Gelenekciler forumlarda yenilikciler sosyal medyada ne sis yansin ne kebap diyenler ikisi arasinda mekik dokuyor....gelenekciler resimli FAQ hazirlayip tesekkür pesinde,yenilikciler selfy cekip like'lanma derdinde,sanal alemde yasamak bu iste....

2. 3 kişi xTARKANx üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye cassano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun/Alm-GZ
    Ettiği Teşekkür
    542
    142 mesaja 247 teşekkür aldı
    Fire Tv ve IPTV icin de bana bazen özel PM geliyor. Soruyorlar nasil yapildigini anlatmami istiyorlar.

10 dakikalarini almarini almaz, forumda arama yerine iki kelime yazip arasalar veya direk yerine girseler. Yine de onlari oraya yönlendiriyorum. Bana kalirsa bazi arkadaslar, aceleci, cabuk olsun, isim görülsun tamam gözüyüle bakiyorlar.
    Verelim bizde yardicmi olalim hesapi yok.

Buradaki cogu arkadaslarin sunumlarini emegi ödenmez. Herkese bende buradan tsklerimi borc bilirim.

5. 4 kişi cassano üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye Sdt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    411
    147 mesaja 311 teşekkür aldı
    sükür burada cok yardim gördüm,
    tabii yardim edesim de geliyor, ama bazen arkadaslar o kadar hizli ki,
    cevap vermeye firsat kalmiyor

tesekkür konusuna gelince, bazen unutuyorum, ama unutmadigim zamanlarda ediyorum

7. Sdt üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye player6767 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,107
    63 mesaja 105 teşekkür aldı
    bence linkler TSK butonuna bastikdan sonra ciksin burda okadar arkadaslarimiz sunum yapiyor dediniz gibi linkler hemen ortada oldu icin sadece basip indiriyor ne tsk var ne baska birsey .Bence bu hemen degisilmezi gereken bir konu tsk butonunu öyle ayarlamak
    selamlar.

9. 3 kişi player6767 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    195
    48 mesaja 169 teşekkür aldı
    Bord'da daha cok aktif olmaya calisiyoruz, yada ben kendi adima calisiyorum, ama nedenini bilmedigim sebeplerden dolayi bir cok mesajim siliniyor.. mesela fikralar bolumunde cokta mustehcen olmayan gonderilerim siliniyor, Aslinda adi uzerinde "FIKRA" , kufur ve assaglama olmayan gonderilerin silinmesini icime sindirdikdikten sonra inanin gonderi yapmayi istemiyorum.

Tecrübeli Üye Sdt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    411
    147 mesaja 311 teşekkür aldı
    Alıntı erkan1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bord'da daha cok aktif olmaya calisiyoruz, yada ben kendi adima calisiyorum, ama nedenini bilmedigim sebeplerden dolayi bir cok mesajim siliniyor.. mesela fikralar bolumunde cokta mustehcen olmayan gonderilerim siliniyor, Aslinda adi uzerinde "FIKRA" , kufur ve assaglama olmayan gonderilerin silinmesini icime sindirdikdikten sonra inanin gonderi yapmayi istemiyorum.
    selam hocam,
    fikra, spor, politika bunlar göreceli konular,
    sana, bana göre gayet normal seyler, bazilari icin asiriya kaciyor olabilir,
    o yüzden moderatör arkadaslara da hak vermek lazim,
    cabuk gaza gelen, yanlis anlamayi seven bir millet oldugumuzu unutmayalim

sana karsi özel bir durum oldugunu düsünmüyorum.

12. 3 kişi Sdt üyemize teşekkür etti:

Administrators karam82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    6,389
    10,754 mesaja 142,206 teşekkür aldı
    @erkan1903 arkadasim silinen konularina baktim, fikralari resim seklinde ekleme yaptigindan dolayi silinmis,
    Fikra Bölümünde, Günde en fazla üc sefer olma sartiyla ve bu paylasimlarin resim olmamasi gerekli.
    yazi seklinde olmasi gerekli..

http://www.ozbeceriksizler.com/showt...&p=210#post210

Saygilar

karam82

14. 4 kişi karam82 üyemize teşekkür etti:

Moderator
    Ettiği Teşekkür
    7
    53 mesaja 181 teşekkür aldı
    .....Forumda silinen bir konu var ise mutlak gecerli bir sebebi vardir.Herhangi acmis oldugunuz bir konusilinmis ise silen arkadasimiz sizi bilgilendiri eger unutmus isesiz kendi actiginiz konulara daha hakim oldugunuz icin(takip etmeniz daha kolay),konunuza müdaha eder arkdasimiza özelnde bir PM atarak sebebi hakkinda bilgi edinebilirsiniz.

.....Kimsenin actigi konuya kurallar dahilinde herhnagi bir garez güdülmez,dogal olarak bagzen yanlis anlasilmalar olabilir.Bu durumda karsilikli özelden yazisarak bize yakisan bir sekilde sorunlari cözebiliriz.Bagzen ard arda ayni kisini konularida silinmis olabilir gercekten sahsi bir durum olarak algilamayin.Bir forumu özel kilan en basta üylerin birbirine olan saygisidir.Bu özellik bizim formumuzda bircok foruma örnek olacak düzeyde citasini hep yüksek tutmaya özen göstermistir.Fomumuzda kim hangi sifatla bulunursa bulunsun saygi ve hosgörü degizmez prensibimizdir.O yüzden yillarca bir cati altinda paylasimlarda bulunabildik.Maddi sorunlar bir kenara 14 senelik bir birliktelik gercekten dile kolay......Bu cerceve icerisinde tüm üylerimize ayrica tesekkür ederim.

16. xTARKANx üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)