Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3048 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sedef hastaligiyla ilgili bilgi lazim

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye gezgin38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    198
    40 mesaja 71 teşekkür aldı
    bu hastalik bendede var arkadaslar, bir ara bende cok rahatsiz oluyordum psikolojim bozuluyordu, LWL hautklinik bochum gittim hap tedavisi uyguladilar (Fumaderm) ilk hafta1 2.hafta2 3. haftada 3 ve sonunda 2sabah 2öglen 2 aksam aliyordum faydasi oldu tabi ama uzun süre aldiktan sonra faydasini kaybediyordu ve yaralar gözükmeye basliyordu, ara veriyordum 3-5 ay sonra tekrar basliyordum. hautklinik bashekimi sonra degisdi oranin problemleri anlattim ve yeni bir hap tedavisi uygulamaya basladim (Skilarence) bundan günde 2 tane aliyorum bir süre sonra 1 düsürüyorum ek olarak SebaMed Akut Lotion UREA 10% kullaniyorum bana cok iyi faydasi oluyor yakinlarda kalanlarin oraya gitmelerini tavsiye ederim. Gecmis olsun

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,300
    4,439 mesaja 9,783 teşekkür aldı
    Alıntı gezgin38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu hastalik bendede var arkadaslar, bir ara bende cok rahatsiz oluyordum psikolojim bozuluyordu, LWL hautklinik bochum gittim hap tedavisi uyguladilar (Fumaderm) ilk hafta1 2.hafta2 3. haftada 3 ve sonunda 2sabah 2öglen 2 aksam aliyordum faydasi oldu tabi ama uzun süre aldiktan sonra faydasini kaybediyordu ve yaralar gözükmeye basliyordu, ara veriyordum 3-5 ay sonra tekrar basliyordum. hautklinik bashekimi sonra degisdi oranin problemleri anlattim ve yeni bir hap tedavisi uygulamaya basladim (Skilarence) bundan günde 2 tane aliyorum bir süre sonra 1 düsürüyorum ek olarak SebaMed Akut Lotion UREA 10% kullaniyorum bana cok iyi faydasi oluyor yakinlarda kalanlarin oraya gitmelerini tavsiye ederim. Gecmis olsun
    Birde Düsseldorf Hautklinik var orasıda iyi

Universitätsklinikum Düsseldorf
    Hautklinik
    Moorenstraße 5
    40225 Düsseldorf

+49 (0) 211-81-17602

4. hOrOz üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)