Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3047 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sedef hastaligiyla ilgili bilgi lazim

Konulanmýþ Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye
    Ettiði Teþekkür
    73
    49 mesaja 681 teþekkür aldý
    Arkadaþým öncelikle gecmiþ olsun.bu diyeceklerim seni umutsuzluga düþürmesin
    Bendede ekzema hastalýgý mevcut gitmedigim doktor kalmadý desem yalan olmaz. Geleyim þimdi konuya ekzema ve sedef hastalýgý hepsi cilt hastalýgýna baglý ayni hastalik aile grubundan farkli hastalýklar.yani örnek bir süru deðisik balik türü var ama hepside balýk olarak geciyor.bu hastalýkta ayni bunun gibi
    Bu cikt hastaliklarinda kortizon haplarý iyi geliyor ama sakýn sakýn kullnamayýn.cilti iyi yapýyor ama karaciger pankreas ve böbrekleri kesin ve kesin bozuyor.kimi insanda 1 senede kimi insanda 5 sende ama kesin ve kesin organlarý harap ediyor.ben ellerin cok kötü oldugu zaman cok nadir olarak sende ya iki yada üc defa cok ince olmak þartý ile kortizon kremi sürüyorum.bu hastalýðýn tetiklenme sebebi karaciger stress ve aileden gelen GEN hatasýdýr.
    Bir Türkcede dedigimiz lokman hekimler ( heilpraktiker ) doktoruna gittim onu yeme bunu yeme bunu içme þunu asla.kullanma diye maddeleri saydi kendi kendime öl git.daha iyi diye bir sonuç çýktý
    Yasak olanlar .kýzartmalar vücudda asit oranýný yükseltecek olan portakal limon asitli içecekler peynir süt tavuk eti kirmizi et kahve cola domates acý biber baharat türü þeylerden uzak durmam gerektigini söyledi
    Ben genelde ellerime akþamlarý yatýnca çörek otu yagi yada zeytin yagý sürüp ellerine ince.naylon torba takýp yatýyorum gundüzleri ise
    Icinde katki maddesi olmayan otlu kremler sürüp ellerimi hep nemli tutmaya gayret ediyorum
    Arkadaþým senin problemini sadece cilt olarak ele alma.
    Organlarini adam akýllý kontrol ettir
    Pankreas
    Karaciger
    Böbrek

2. 2 kiþi 24erzincanli24 üyemize teþekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)