Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3065 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sila Yolunda Basinizdan Gecen unutulmamis Anilar (Sohbet )

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye Balikesirli10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    536
    5 mesaja 9 teşekkür aldı
    Sene 2007 2 Arabayla Türkiyeye gittik
    Sirbistan da dönüs Benzinlikde (OMV) uyalim dedik saat 2 civari Belgrad gectikden sonra Ben yatiyordum disaridan sesler geldi kalktim biri bizim Arabanin etrafindan dolaniyormus bende tam cikacaktim 3 Araba Köln Plakali geldi korne bastilar selektör caktilar adam da kacti dediler ücü indi Hemso S......z arabaya bakti heralde birsey yapacakti dediler yakalicaktik kacti dediler dedim sagolun yolunuz acik olsun eyvallah dikkatli olun dediler gittiler...
    Aklimdan halen cikmiyor
    Sene 2008 Giderken Benim BMW vardi Bulgarda Sinirdan sonra Polis Cekti saat 5/6 gibi iste komsu sen böyle giedemzsin Extra Kontrol olacak Bagaj felan derken Tam o arada 2 Mercedesli Gencler geldi Frankfurt Plakasi di hayirdir abi ne oldu dediler dedim iste böyle söyle Polise dogru gittim onlarda geldi Komsu hayirdir ne oldu dediler Polis sizin arkadasinizmi onlarda evet dediler beni kurtardilar Polis tamam Komsu sen gidebilirsin dedi onlarda Sagolsunlar unutulcak birsey degil...
    Sene 2009 olacak 2 Araba Türkiyeye gittik
    Macaristan Gümrük doludu Tompa üzeri gidelim dedik baya gittik siniri bulamadik hadi dönelim dedik Döndük 100/200 Metre gittik Karsidan Siyah Sharan Korne basti Selektör cakti El Kol Hareketi yapti Camdan bagirdi Arkamizdan gelin dedi onun arkasindada 10 Araba daha vardi Hepsi Korne bastilar Selektör caktilar sagolsunlar yardim ettiler hic unutamiyacam....
    Sinira 5km kala bizim "cilgin Türkler" bildigimiz gibi birbirini solladilar....
    Bunlar benim Basimdan gecti yada bende yasadim diyeyim cok cok sagolsunlar Haklarini Helal etsinler
    Biz Yolda birbirimize Yardim ederek Sila Yolculumuz öyle basliyor öyle bitiyor

2. 4 kişi Balikesirli10 üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)