Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3076 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 70 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: iyi su icin Ters Osmose, Reverse Osmosis, Umkehrosmose filtrelerini tavsiye ederim!

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    19
    17 mesaja 18 teşekkür aldı
    -Muslugu alman gerek, bu muslugun üc girisi var, Sicak Su-Soguk Su ve Filitrelenmis su.

-Ben Filitreleri 6-7 Ay sonra deyistiriyorum, ebaydeki benim yazdigim setin icinde üc senelik Filitre seti var zaten.

-Filitreleri deyistirmesi kolay, 15-20dk is, Filitrelerin birini cikarip hemen yenisini takiyorum öylelikle karistirmadan tek tek deyistiriyorum.

-Montagesine gelince bence zor deyil, biraz elinden is geliyorsa kolaylikla yapabilirsin, hepsi Flexibel Plastik boru zaten, Plug und Play.
    Önemli olan Filitrelerin siralamasini yazdigi gibi takman. Youtube da cok Montage Videosu var.

https://www.youtube.com/watch?v=dp59sVkmGWA

Hayirli Geceler...

2. oteloo üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    177
    16 mesaja 18 teşekkür aldı
    Alıntı oteloo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    -Muslugu alman gerek, bu muslugun üc girisi var, Sicak Su-Soguk Su ve Filitrelenmis su.

-Ben Filitreleri 6-7 Ay sonra deyistiriyorum, ebaydeki benim yazdigim setin icinde üc senelik Filitre seti var zaten.

-Filitreleri deyistirmesi kolay, 15-20dk is, Filitrelerin birini cikarip hemen yenisini takiyorum öylelikle karistirmadan tek tek deyistiriyorum.

-Montagesine gelince bence zor deyil, biraz elinden is geliyorsa kolaylikla yapabilirsin, hepsi Flexibel Plastik boru zaten, Plug und Play.
    Önemli olan Filitrelerin siralamasini yazdigi gibi takman. Youtube da cok Montage Videosu var.

https://www.youtube.com/watch?v=dp59sVkmGWA

Hayirli Geceler...

@Oteloo

Usta seni dinleyip verdiğin linkteki musluk ve arıtma sistemini ebay den satın aldım gelsin kurayım izlenimlerimi buradan yazarım inşallah,bu firmanın su arıtma sistemleri gercekten iyimi?Alman firması galiba?birde verdiğin linkteki musluk ile bağlantı için ayriyeten başka bir şey lazımmı? arıtma cihazının musluğunu kullanmayacağım extra bir su hortumu yada vb.. birşey lazımmı acaba?
    Konu izmirefesli tarafından (15 Ekim 2022 Saat 21:49 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)