Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Toplam 41 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 24 yıl calistim %50 raporum var , isten çıkarmak istiyorlar esiri Mobbing var !!

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,678
    1,642 mesaja 3,360 teşekkür aldı
    Alıntı servus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün zbfs (Zentrum Bayern Familie und Soziales) den çıkış geldi %50 Kündigungsschutz umu kaldırmışlar, yani çıkış geldi , 1ay wiederschpruch var, pazartesi avukattayım, 2 yeride hem iş yerini hemde zbfs yede dava açıyorum, inşallah hayırlısı olsun bakalım
    Senin isin beya uzun surer..
    Privat yani hukuk sigortasi uzerindenmi yaptin yoksa devlet uzerimi bilmem ama nereden baksan 1 yili bulur .
    Suan 3 hafta kranker ciktim..
    Ama sunu belirteyim .ben hakkim olani almak isterim,hakkim yenilirse veya verilmesse veya ezilirsem bu gerek is yeri olsun gerek normal hayatta olsun herzaman ALLAH a havale ederim ve asla gambazlama islerine girmem..gambazlama islerinde, yapilan haksizlikda sende karsidakine bir posta koymus olursunki bu durumda senin hakli bir yanin ve masum bir durumun kalmaz ve guvendigin ve islerini vekil olarak tayin ettigin ALLAH dan bir yardim alamassin,,
    Cogu kimse diyecekki sabreden dervis muradina eremeden gebermis,,olsun,,
    Bakin ben kranker cikarak bana yapilan ve verilmeyen haklarima bir tepki koydum,biliyorumki karsimdaki makam bir hak hukuk tanimaz,kapitalist ve ALLAH siz bir yapi..ayni islem baska mekanlarda olsa isler degisir..
    Bir zamanlar bir olaydan mahkemeye ciktim,aslinda onlar beni mahkemeye sevk etti,bir cacik cikmadi,,birzamanlar gene bir mahkemeye ciktim,buda privat sebeplerden dolayi,karsimdaki adam tum yaptigi haksizliklara rahmen,yalan dolana ragmen istedigim parayi vermeyecegini soyledigi halde,islerimi VEKIL ime devrettim,8 ay gecmeden kendi istegiyle parayi geri iade etti..
    Yani demek istedigim bu islerde şartlar ve ortamlar ve sizin konumunuz,maneviyetinizde cok onemli..
    Kopekden hak ve hukuk beklemeyin..siz mumkun mertebe ahlakli olunki sizede kopegin onune atabileceginiz kemik kadar birseyler verilsin .

2. Sponsor Reklam
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    20
    7 mesaja 9 teşekkür aldı
    Alıntı webci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin isin beya uzun surer..
    Privat yani hukuk sigortasi uzerindenmi yaptin yoksa devlet uzerimi bilmem ama nereden baksan 1 yili bulur .
    Suan 3 hafta kranker ciktim..
    Ama sunu belirteyim .ben hakkim olani almak isterim,hakkim yenilirse veya verilmesse veya ezilirsem bu gerek is yeri olsun gerek normal hayatta olsun herzaman ALLAH a havale ederim ve asla gambazlama islerine girmem..gambazlama islerinde, yapilan haksizlikda sende karsidakine bir posta koymus olursunki bu durumda senin hakli bir yanin ve masum bir durumun kalmaz ve guvendigin ve islerini vekil olarak tayin ettigin ALLAH dan bir yardim alamassin,,
    Cogu kimse diyecekki sabreden dervis muradina eremeden gebermis,,olsun,,
    Bakin ben kranker cikarak bana yapilan ve verilmeyen haklarima bir tepki koydum,biliyorumki karsimdaki makam bir hak hukuk tanimaz,kapitalist ve ALLAH siz bir yapi..ayni islem baska mekanlarda olsa isler degisir..
    Bir zamanlar bir olaydan mahkemeye ciktim,aslinda onlar beni mahkemeye sevk etti,bir cacik cikmadi,,birzamanlar gene bir mahkemeye ciktim,buda privat sebeplerden dolayi,karsimdaki adam tum yaptigi haksizliklara rahmen,yalan dolana ragmen istedigim parayi vermeyecegini soyledigi halde,islerimi VEKIL ime devrettim,8 ay gecmeden kendi istegiyle parayi geri iade etti..
    Yani demek istedigim bu islerde şartlar ve ortamlar ve sizin konumunuz,maneviyetinizde cok onemli..
    Kopekden hak ve hukuk beklemeyin..siz mumkun mertebe ahlakli olunki sizede kopegin onune atabileceginiz kemik kadar birseyler verilsin .
    Privat yani Rechtsschutz um var
    Avukat ile yarın görüşüp termin yapacağız
    Email yazdım , yarın ararım seni dedi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (1 kayıtlı ve 2 misafir)

1. civrilli