Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 24 yıl calistim %50 raporum var , isten çıkarmak istiyorlar esiri Mobbing var !!

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,677
    1,640 mesaja 3,358 teşekkür aldı
    Ispatin tek caresi mobbing aninda audioaufnahme yapman..bunun zor ispat oldugunu bildigim icin ve avukat isi uzun oldugu icin bunun pesini biraktim ve devamli araliklarla krank patlatiyorum ve arayada izin sikistiriyorum,..arasira sana mobbing uygulandigini dillendirmek icin mobbing yaptiklarinda bunu yazili olrakda isverene bildirmek gerek..saat ve tarihli olarak .,cokdan cok azdan az gider diyorum..
    Sagdan soldan yardim medet ummak isi bitirmiyor..basinin caresine bakacan..
    Konu webci tarafından (02 Mayıs 2024 Saat 06:16 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,300
    4,439 mesaja 9,783 teşekkür aldı
    Alıntı webci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ispatin tek caresi mobbing aninda audioaufnahme yapman..bunun zor ispat oldugunu bildigim icin ve avukat isi uzun oldugu icin bunun pesini biraktim ve devamli araliklarla krank patlatiyorum ve arayada izin sikistiriyorum,..arasira sana mobbing uygulandigini dillendirmek icin mobbing yaptiklarinda bunu yazili olrakda isverene bildirmek gerek..saat ve tarihli olarak .,cokdan cok azdan az gider diyorum..
    Sagdan soldan yardim medet ummak isi bitirmiyor..basinin caresine bakacan..
    Beyler Almanya da gizli ses ve video görüntüsü almak kanunen yasaktır

(§ 201 Verletzung der Vertraulichkeit des Wortes)

(§ 201a Verletzung des höchstpersönlichen Lebensbereichs und von Persönlichkeitsrechten durch Bildaufnahmen )

2 seneye kadar hapis ve para cezasına çarptırabilirsiniz

Sakın böyle bir şey yapmaya kalkmayın başınız ağrır bir kere mehkemeye delil olarak sunamazsınız..

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,677
    1,640 mesaja 3,358 teşekkür aldı
    Alıntı hOrOz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler Almanya da gizli ses ve video görüntüsü almak kanunen yasaktır

(§ 201 Verletzung der Vertraulichkeit des Wortes)

(§ 201a Verletzung des höchstpersönlichen Lebensbereichs und von Persönlichkeitsrechten durch Bildaufnahmen )

2 seneye kadar hapis ve para cezasına çarptırabilirsiniz

Sakın böyle bir şey yapmaya kalkmayın başınız ağrır bir kere mehkemeye delil olarak sunamazsınız..
    Evet usta dogru..bunu zaten kanunen biliyoruz..
    Mahkemeye sunma gibi bir amacimiz yok..olurda avukata gidersek belki el altindan gostermek ,bir nevi yalanlara bir delil,avukati gaza getirme ,kendimizi guvence altina alma..adam mobbing yapiyor ve sen ispat edeceksin,sana boyle birsey yok,iftira diyecek,sana dava acma hakki olacak,yani bir nevi hem demiryumruk hem guclu,,bizde keriziz ya susalim pusalim,eyvallah diyelim,,
    Ne guzel dunya..
    Ya bizi kim savunacak,bizim delilimiz ne olacak .
    Kanunlari biliyoruzda,kanunlar bize isleyene kadar biz bu dunyadan goceriz .
    Bugune kadar 4 defa mahkemeye girdim,4 unude kazandim,yani cahil ve hicbirsey bilmeyen ahmak bir halimiz yok,,
    Senin,vahsi batinin yalniz kovboyu ve man des gesetzes yani kanun adami politikasini uygulayacakcak mahkemeye gitmenin paraciklari avukatciklara yedirmenin ne bir faydasi olacaksa ...hicbirsey yapmamak ve boynu bukukler olalim ..
    Herkes farkli yapar,herkesin durumu ayri..
    Benim goruslerim bu olabilir,illada bunlari biri mahkemede savunacak ve hakli cikabilir diye birsey de yok..
    Sadece bir nevi dikkatli olma ve ne yapabilirim uyarilari..
    Zaten almanyanin civisi cikti,hickimse severek calismiyor,insanlara ise git diyorlar ise gidiyorsun budefada cahiliye takimiyla ugrasiyorsun,olmuyor gene burgergelde basvuruyorsun,seni gene kisitlamalarla korkutuyorlar,bu kisirdongu boyle devam ediyor,,hicbir politikaci cikipta biz abd nin g.icini yalarken milleti perisan ettik ve sucluyuz demiyor,,herkes ben bilmem i oynuyor..
    Paraciklar savasa aktikca milletin sirtina daha da cok biniliyor..
    Nice insanlar var adam kelle koltukda ise gidiyor aksam donecekmi eve malum..adam isle alakasi yok kafa obicim dert borc icinde,o ne olacak bunu nerden nereye eklesemde bu ay isim hallolsa derdinde..
    Konu gene savasa atlamadan burda keseyim,soylenecek cok sey varda,derde derman yok,,millet aglanacak haline guler hale gelmis..
    Kesin bir tesbit;
    Sokakda gordugunuz insanlarin %75 i hasta ve pisikolojik vaka .
    Yapilmak istenende zaten tam buydu..
    Bir salginla bir korku imparatorlugu yaratma ve ardindan tesllimiyet,cok gecmeden kapitalizmin carklarina insanlari yem etmek..
    Hicbirsey tesaduf degil..almanyada halifelik nerden cikti?
    Tetikcilerin öne attiklari yemlerle insanlarin kafalarini degistirmek ve israil zulmune kilif uydurarak yine islam terorizmi yaratmak..
    Kopek kopegi isirmayacagini bildigimizden biliyoruzki bu kopekler kopek olmayani yani yine bizi isiracaklar..
    Benden simdilik bukadar..
    Konu webci tarafından (03 Mayıs 2024 Saat 00:23 ) değiştirilmiştir.

5. 3 kişi webci üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)